زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۳۱
» اجتماعی » هوای ناسالم برای همه گروه‌ها در بیشتر مناطق جنوب تهران
تاریخ انتشار : 2019/11/11 - 16:28
 کد خبر: 81955
 223 بازدید

هوای ناسالم برای همه گروه‌ها در بیشتر مناطق جنوب تهران

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به هوای سالم در سه منطقه پایتخت از حاکمیت هوای ناسالم برای همه گروه‌ها عمده مناطق جنوب تهران خبر داد.

هوای ناسالم برای همه گروه‌ها در بیشتر مناطق جنوب تهران

حسین شهبازی افزود: در حاضر فقط دو سه منطقه شمالی تهران کیفیت هوای بهتری دارند که شامل منطقه ۱، شمال منطقه ۲ و منطقه ۵ می‌شوند. کیفیت هوای سایر مناطق تهران ناسالم برای گروه‌های حساس و ناسالم برای همه‌ گروه‌ها است.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پاسخ به این پرسش که هوای چند منطقه جنوبی تهران ناسالم برای همه گروه‌ها است،اظهارکرد: به علت محدودیت ایستگاه‌ها در مناطق تهران نمی‌توان به‌طور دقیق تعداد این مناطق را ذکر کرد ولی می‌توان گفت که در عمده مناطق جنوبی تهران هوا ناسالم برای همه گروه‌هاست.

وی تصریح کرد: شاخص کیفیت هوای تهران بسته به شرایط جوی تغییر می‌کند. معمولا بعداز ظهر و اواخر شب ترافیک زیاد می‌شود و در پی آن شاخص‌ «هم‌اکنون» کیفیت هوای تهران افزایش می‌یابد و در وسط روز که اوج تابش خورشید است این شاخص کمتر می‌شود چون آلاینده‌ها ارتفاع بیشتری در جو می‌گیرند.

شهبازی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا برای روزهای آینده بارش باران وزش باد پیش‌بینی می‌شود، گفت: با توجه به اینکه پیش‌بینی ما برای دو روزه آینده انجام می‌شود تا چهارشنبه (۲۳ آبان ماه) احتمالا پایداری جوی ادامه دارد بنابراین شرایط هوای ناسالم برای گروه‌های حساس تداوم می‌یابد.


برچسب ها :
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه