زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۲۸
» بانک و بیمه » تحقق ۱۴۰ درصدی اهداف بیمه سرمد در شش ماهه اول امسال
تاریخ انتشار : 2019/11/09 - 10:42
 کد خبر: 81403
 114 بازدید

رئیس هیات مدیره در جمع مدیران بانک صادرات استان مازندران خبر داد:

تحقق ۱۴۰ درصدی اهداف بیمه سرمد در شش ماهه اول امسال

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد در سفر استانی خود به مازندران با مدیران ارشد بانک صادرات، انجمن بازنشستگان بانک صادرات و جمعیت هلال احمر در این استان دیدار و گفتگو کرد. دکتر مجتبی کاتب همچنین با نمایندگان استان دیدار کرد و از برترین های فروش در مازندران قدردانی نمود.

تحقق ۱۴۰ درصدی اهداف بیمه سرمد در شش ماهه اول امسال

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، دکتر کاتب در نخستین دیدار خود با نمایندگان این استان دیدار کرد و ضمن قدردانی از برترین های فروش استان، نمایندگی های فرهاد رضایی کد 1100، افسانه حسین نژاد کد 1080، ماندانا عاشوری تلوکی کد 1088 و سید ابراهیم صباغ دارابی کد 1570 را به لحاظ بالاترین میزان فروش به ترتیب به عنوان رتبه های اول تا چهارم معرفی کرد.
رئیس هیات مدیره بیمه سرمد در نشست بعدی خود با مدیران ارشد جمعیت هلال احمر استان مازندران دیدار و گفتگو کرد. دکتر کاتب در این جلسه، نحوه ارائه خدمات بیمه ای به این مجموعه را مورد ارزیابی قرار داد و بر ارائه بالاترین سطح خدمات رسانی به جمعیت هلال احمر تاکید کرد.
مهندس مجید حیدری قائم مقام مدیر و معاون منابع انسانی جمعیت هلال احمر استان مازندران نیز در این نشست، ضمن قدردانی از مدیران بیمه سرمد از نحوه خدمات رسانی بیمه سرمد در این استان اظهار رضایت کرد.
رئیس هیات مدیره بیمه سرمد به اتفاق هیات همراه، در ادامه سفر به استان مازندران با مدیر کانون بازنشستگان بانک صادرات در این استان نیز دیدار کرد. وی در این جلسه در جریان مشکلات و موانع پیش روی بازنشستگان استان قرار گرفت و راهکارهایی در خصوص رفع آن ارائه داد.
مهندس بهروز شاهرخ رئیس کانون بازنشستگان بانک صادرات مازندران نیز در این نشست، به طرح مسائل موجود پرداخت و از نحوه خدمات رسانی بیمه سرمد به بازنشستگان، قدردانی کرد.
دکتر کاتب در پایان دیداری نیز با مدیر شعب بانک صادرات این استان، روسای شعب، معاونین شعبه و مدیران استانی بانک صادرات داشت که در این نشست، با اشاره به تحقق ۱۴۰ درصدی اهداف بیمه سرمد در شش ماهه نخست سال جاری، گفت: خوشبختانه بیمه سرمد موفق شد در سال جاری برای ششمین سال متوالی رتبه یک توانگری مالی را از بیمه مرکزی دریافت کند.
همچنین در این نشست، نحوه خدمات رسانی به مجموعه بانک استان مازندران و عملکرد شعب بانک استان در خصوص میزان فروش محصولات مشترک بانک-بیمه مورد ارزیابی قرار گرفت و راهکارهایی در خصوص ارتقای میزان فروش مطرح شد.
این گزارش می افزاید، حسن طاهری بازرس ویژه مدیرعامل، مجید حبیبی معاون فنی بیمه های غیر زندگی، جابر توان مدیر فناوری اطلاعات و تحقیق و توسعه، بهراد گروه ای مدیر بانک و بیمه و مهدی حیدرپور مدیر استان مازندران بیمه سرمد، در این سفر، دکتر کاتب را همراهی کرده بودند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه