زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۳۱
» اجتماعی » گلایه هاشمی از کمبود سرانه‌های خدماتی در برخی مناطق/ مدرسه روشنگران برای زن‌عمویم است
تاریخ انتشار : 2019/11/03 - 13:26
 کد خبر: 80541
 301 بازدید

گلایه هاشمی از کمبود سرانه‌های خدماتی در برخی مناطق/ مدرسه روشنگران برای زن‌عمویم است

رییس شورای شهر تهران از کمبود شدید سرانه‌های خدماتی در برخی مناطق تهران گلایه کرد.

گلایه هاشمی از کمبود سرانه‌های خدماتی در برخی مناطق/ مدرسه روشنگران برای زن‌عمویم است

محسن هاشمی صبح امروز در ابتدای جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به یوم‌الله 13 آبان‌ و گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای انقلاب اسلامی گفت: در هفته اخیر شاهد بارندگی‌های خوبی در سطح تهران بودیم که بنابر گزارش سازمان هواشناسی میزان بارش‌ها نسبت به سال گذشته بیش از 100 درصد و نسبت به بارندگی‌های 50 سال گذشته حدود 250 درصد افزایش داشته است که جای شکرگزاری دارد اما این حجم از بارندگی‌ها با زحمات خالصانه همکاران خدمات شهری به ویژه پاکبانان به مسیل‌ها و مسیرهای روان‌آب‌های شهری هدایت شد که اینجا لازم است از عزیزان‌مان در خدمات شهری و شهردار که در ایام تعطیل و عزاداری پایان ماه صفر مشمول خدمت‌گذاری بودند، تقدیر کنم.

وی با اشاره به مشکلاتی که در برخی نقاط تهران ایجاد شد، گفت: عمدتا این مشکلات ناشی از رهاکردن زباله در جوی‌های خیابان و مسیرهای روان‌آب رخ داده که یک معضل فرهنگی است و لازم است اقدامات تبلیغاتی‌ و فرهنگی‌مان افزایش یابد. همچنین مشکل کمبود ظرفیت و کافی نبودن سیستم جمع‌آوری روان‌آب‌های شهری در برخی نقاط شهر وجود دارد که بایستی با پروژه‌های عمرانی و تکمیل تاسیسات شهری جبران شود.

رییس شورای شهر تهران با بیان این‌که باید اذعان کنیم ما در تهران در بخش سرانه‌های خدماتی با کمبود جدی مواجه هستیم به گونه‌ای که متوسط سرانه‌های خدماتی فعلی تهران کمتر از نصف میزان استاندارد است، اظهار کرد: این کمبود در برخی مناطق بسیار شدیدتر احساس می‌شود که امیدوارم با همت و توجه معاونین شهردار این موضوع رفع شود.

هاشمی همچنین در ابتدای جلسه با حضور در جمع خبرنگاران تنها به پاسخ یک سوال اکتفا کرد و در خصوص انتشار خبری مبنی بر این‌که مدرسه غیرانتفاعی «روشنگران» متعلق به او است، گفت: این مدرسه متعلق به من نیست بلکه متعلق به همسر عمویم (محمد هاشمی) است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , انتخاب سردبیر , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه