زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۳۱
» تله تایپ » اعلام آمادگی سپاه برای کمک به دولت
تاریخ انتشار : 2019/10/28 - 16:43
 کد خبر: 80010
 216 بازدید

اعلام آمادگی سپاه برای کمک به دولت

معاون سیاسی سپاه به خبرگزاری آنا گفت: تحریم‌های ۴۰ ساله بخش دفاعی کشور را در وضعیت خوبی قرار داده است و نیروهای مسلح از جمله سپاه این توانمندی را دارند که برای تقویت مقاومت در جنگ اقتصادی در همه حوزه‌ها وارد شوند.

اعلام آمادگی سپاه برای کمک به دولت

سردار سرتیپ پاسدار یدالله جوانی گفت: جامعه‌ای که می‌خواهد مسیر عزت، بندگی و کرامت را طی کند باید قدرت ایستادن مقابل طاغوت‌های زمان را داشته باشد و این فرمان قرآن است که مسلمانان توان دفاعی خود را برای مقابله با دشمنان و بدخواهان افزایش دهند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: اکنون دشمن در هر حوزه‌ای که بخواهد ملت بزرگ ایران را تحت فشار قرار دهد، سپاه پاسداران آمادگی دارد در آن حوزه ورود کرده و استحکامات توانمندی را برای مقابله با آنان به‌وجود آورد.

سردار جوانی بیان کرد: بازدارندگی در حوزه‌های نظامی، اقتصادی، فرهنگی، امنیتی و سیاسی باید مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: در هیچ حوزه‌ای نباید دچار نقص و کاستی باشیم تا دشمن از آن بهره‌برداری کرده و بر ملت ما فشار وارد کند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در مقاومت ۴۰ ساله خود مقابل استکبار جهانی نشان داد در همه حوزه‌ها حرف برای گفتن دارد، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران از زمان تأسیس تاکنون به اقتضای نیاز در حوزه‌های مختلف ورود داشته و کشور را در یک مرز مطمئن قرار داده است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران با تأکید براینکه در حوزه توانمندی دفاعی در مرزی هستیم که با اتکا به خداوند و قدرت ایمان از هیچ تهدیدی نمی‌هراسیم، اظهار کرد: امروز سپاه پاسداران برای کمک به دولت آماده است و در حوزه‌های علمی، فناوری هم ورود کرده‌ایم تا اقتصاد مقاومتی در کشور پیاده شود.

سردار جوانی با تصریح اینکه سپاه در همه حوزه‌ها برای کمک به دستگاه‌های متولی آماده است، گفت: هم‌افزایی سپاه با دستگاه‌ها مطالبه رهبر معظم انقلاب است و ما هم تمام توان خود را در این مسیر قرار می‌دهیم تا کشور به مرحله‌ای مطلوب برسد.

وی با بیان اینکه علوم و فنون مانند اتاق‌های تودرتو هستند،‌ گفت: وقتی در مرز علم و دانش به فضای نوینی در مراکز دفاعی و نظامی دست پیدا کنیم، این علوم و فنون می‌تواند در حوزه‌های دیگر به کمک گرفته شود.

سردار جوانی تصریح کرد: وقتی به لحاظ علم و دانش و فناوری در یک سطح بالایی هستیم که می‌توانیم در ساخت تجهیزات پیشرفته نظامی و دفاعی سرآمد باشیم این دانش و تکنولوژی در حوزه صنعت خودرو سازی، دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعتی هم تأثیرگذار خواهد بود.

معاون سیاسی سپاه با تأکید بر اینکه باید هم‌افزایی میان دستگاه‌ها و مسئولان بیشتر باشد تا توانمندی کشور به همه حوزه‌ها سرازیر شود ، اضافه کرد: محدودیت‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در بخش دفاعی این حوزه را در وضعیت خوبی قرار داده است و نیروهای مسلح از جمله سپاه پاسداران این توانمندی را دارند که برای تقویت مقاومت در جنگ اقتصادی در همه حوزه‌ها وارد شوند، نباید در هیچ حوزه‌ای دچار ضعف باشیم و از باید از تمام استعدادهایی که در کشور وجود دارد استفاده کنیم.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه