زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۱۲/۱۱
» خبر داغ » راز عجیب بازی ایران و ژاپن که هنوز فاش نشده است
تاریخ انتشار : 2019/02/04 - 10:12
 کد خبر: 39277
 200 بازدید

راز عجیب بازی ایران و ژاپن که هنوز فاش نشده است

بارها این اتفاق در ورزشگاههای خارجی هم افتاده که تماشاگری سوت بزند ولی معمولا بازیکنی اشتباه نکرده است اما در بازی ژاپن بازیکنان ایران دچار اشتباه شدند و توپ را ول کردند تا آنها توپ را سانتر و بعد گل کنند.

راز عجیب بازی ایران و ژاپن که هنوز فاش نشده است
پرونده جام ملت ها تمام شد و رفت اما هنوز یک مسئله مبهم وجود دارد. چه کسی در بازی ایران و ژاپن سوت زد که بازیکنان تیم ملی به اشتباه افتادند؟ اکثر ظرفیت ورزشگاه در اختیار ایرانی ها بود. طرفداران هم گهگاه با خود سوت به ورزشگاه می برند و شده در بازی های مختلف حتی به جای داور سوت زده اند. بارها این اتفاق در ورزشگاههای خارجی هم افتاده ولی معمولا بازیکنی اشتباه نکرده است ولی در بازی ژاپن بازیکنان ایران دچار اشتباه شدند و توپ را ول کردند تا آنها توپ را سانتر و بعد گل کنند. بعد از بازی ژاگن از هر کدام از بازیکنان تیم ملی در این باره می پرسیدم به درستی جواب نمی داد. از روزبه چشمی بگیرید تا مسعود شجاعی و سردار. همه می گفتند حالا یک اشتباهی رخ داده است. آنها یکجورهایی این موضوع را تائید می کردند که بازیکنان فکر کرده اند داور سوت زده است.
در این باره فیلیپه یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی هم می گوید: «راستش ما هم صدای سوت را در ورزشگاه شنیدیم و احساس کردیم داور سوت زده است، به همین خاطر بازیکنان دچار اشتباه شدند.» هیچکدام از بازیکنانی که در آن صحنه بودند بعد از بازی صحبتی در این باره نکردند. تلاش کردیم تا از کنعانی زادگان و مرتضی پورعلی گنجی در این باره سوال کنیم ولی هیچکدام حرف نزدند و به این سوال پاسخی نداند ولی ظاهرا آنها در رختکن هم گفته بودند یک نفر سوت زده و آنها دچار اشتباه شده‌اند. حالا اینکه سوت را چه کسی زده، واقعا علامت سوال بزرگی است. ولی هر چه بود همان سوت نقش کلیدی و مهمی در حذف ایران از جام ملت ها داشت. تصور کنید اگر بازیکنان دچار اشتباه نمی شدند کسی توپ را رها نمی کرد که بازیکن ژاپن آن را بگیرد و ارسال کند و در ادامه تبدیل به گل شود. این بخش از بازی ایران و ژاپن مثل یک معما می ماند. کسی هم نمی تواند جواب این معما را بدهد؛ نه بازیکنان، نه اعضای کادر فنی و نه حتی تماشاگران.

برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه