زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۸
» خبر داغ » جزئیات مذاکره کی‌روش با تیم ملی کلمبیا فاش شد
تاریخ انتشار : 2019/02/03 - 14:00
 کد خبر: 39169
 203 بازدید

جزئیات مذاکره کی‌روش با تیم ملی کلمبیا فاش شد

یکی از رسانه‌های کلمبیایی درباره جزئیات مذاکره سرمربی پیشین تیم ملی ایران با مشتری جدیدش، جزئیاتی را منتشر کرده است.

جزئیات مذاکره کی‌روش با تیم ملی کلمبیا فاش شد

به نقل از نشریه «تی‌یمپو» کلمبیا، تیم ملی کلمبیا پس از سپری کردن ۱۵۲ روز بدون سرمربی قطعی – از زمان برکناری خروج خوسه پکرمن – اکنون در آستانه استخدام کارلوس کی‌روش قرار دارد. طبق اعلام این رسانه، سرمربی پرتغالی پیشین تیم ملی ایران در هفته جاری به شهر بوگوتا خواهد رفت تا قراردادش را با فدراسیون فوتبال کلمبیا امضا کند و مسئولیت هدایت تیمی را برعهده بگیرد که اولین چالش پیش روی آن رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۹ برزیل است.
نشریه تی‌یمپو، مدعی شده که داستان تمایل فدراسیون فوتبال کلمبیا به استخدام کی‌روش در پایان ماه آگوست سال ۲۰۱۸ آغاز شد، یعنی حتی پیش از آنکه پایان همکاری پکرمن با کلمبیایی‌ها تأیید شود. اولین تماس طرفین در هتل «ساووی» لندن صورت گرفته است، جایی که سرمربی سابق رئال مادرید با رامون خسورون رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا به عنوان میهمانان مراسم معرفی بهترین‌های سال فیفا، دیدار کرد. آن‌ها پس از آن شب، دو بار دیگر با هم تماس داشتند؛ نوبت اول در یک ضیافت شام در مادرید در ماه نوامبر بوده و دومین ملاقات آن‌ها هم در همان شهر و همزمان با برگزاری فینال جام لیبرتادورس میان تیم‌های ریورپلاته و بوکاجونیورز در پایتخت اسپانیا.
تی‌یمپو در ادامه گزارش خود نوشته است: کلمبیا دو گزینه دیگر برای جانشین پکرمن داشت که یکی از آن‌ها رینالدو روئدا سرمربی تیم ملی شیلی بود و دیگری خوان کارلوس اوسوریو سرمربی پیشین تیم ملی مکزیک. گزینه اول زمانی خط خورد که شیلیایی‌ها او را در سمتش ابقا کردند و گزینه دوم هم با وجود مذاکرات غیررسمی که با او صورت گرفته بود، در نهایت با پاراگوئه قرارداد بست.
در ادامه این مطلب مب‌خوانیم: مربی دیگری که از او به عنوان نامزد مربیگری کلمبیا یاد می‌شد، لوئیز فیلیپه اسکولاری، سرمربی پیشین تیم ملی برزیل بود، کسی که در یک نشست خبری به صورت علنی اعلام کرد که تمایلی به قبول هدایت تیم ملی کلمبیا ندارد و در واکنش به اظهارات او نیز سران فدراسیون فوتبال کلمبیا هم در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند که هرگز به جذب او تمایل نداشته‌اند. عامل دیگری که ورود کی‌روش به تأخیر انداخت قرارداد او به تیم ملی ایران و کارش در جام ملت‌های آسیا بود، البته او در همان زمانی که هدایت این تیم را برعهده داشت، چشمک رضایت را به کلمبیا زده بود. او در گفت‌و‌گوی با خبرگزاری فرانسه، درباره کلمبیا گفته بود که پیشنهاد تیمی باپرستیژ و پرستاره مانند کلمبیا باعث افتخار اوست.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه