زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۲/۵
» اجتماعی » سارقان مسلحی که برای مسئولان نظام کُری می‎‌خواندند
تاریخ انتشار : 2019/02/03 - 13:43
 کد خبر: 39163
 205 بازدید

سارقان مسلحی که برای مسئولان نظام کُری می‎‌خواندند

سارقان مسلح خشنی که در فضای مجازی برای مسئولان نظام کری‌خوانی و قلدری می‌کردند، بازداشت شدند.

سارقان مسلحی که برای مسئولان نظام کُری می‎‌خواندند

مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ موفق به بازداشت اعضای باندی شدند که نهم آبان 97 یک زندانی را با تیراندازی از محوطه بیمارستان امام خمینی (ره) فراری دادند.
در عملیات بازداشت اعضای این باند، پنج قبضه سلاح کلت کمری و مقادیر زیادی فشنگ جنگی کشف شد و پنج زن نیز که در مخفیگاه متهمان بودند، بازداشت شدند. زنان همراه این باند، در برخی سرقتها به عنوان طعمه مورد استفاده قرار می‌گرفتند.
بنابر گفته سردار حسین رحیمی؛ رئیس پلیس تهران بزرگ، اعضای این باند که 300 سابقه سرقت در پرونده خود دارند، در تمامی سرقتها سلاح با خود حمل می‌کردند و حدود یک ماه پیش در جریان دو فقره سرقت منزل در میرداماد با سلاح گرم، یک مأمور انتظامی را مجروح کرده و از محل متواری شدند همچنین این افراد در فضای مجازی اقدام به قلدرنمایی و کری‌خوانی برای مسئولان نظام کرده و می‌گفتند اگر می‌توانید ما را بازداشت کنید.
اعضای این باند با یکدیگر نسبت فامیلی داشتند و همشهری بودند؛ یکی از آنها به نام سعید زندانی‌ای بود که برای درمان به بیمارستان انتقال و برای فرار کردن از دست مأموران بدرقه زندان از برادرش کمک خواسته و در نهایت نقشه این فرار مسلحانه روز نهم آبان اجرایی شده بود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه