زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۲/۵
» خبر داغ » داورزنی: ۲۷ میلیارد تومان و ۴.۵ میلیون دلار ارز به فوتبال داده‌ایم
تاریخ انتشار : 2019/02/03 - 11:47
 کد خبر: 39077
 182 بازدید

با تاکید بر پاسخگو بودن فدراسیون درباره نتایج تیم ملی

داورزنی: ۲۷ میلیارد تومان و ۴.۵ میلیون دلار ارز به فوتبال داده‌ایم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای اعلام کرد: از ابتدای سال جاری، ۲۷ میلیارد تومان کمک و چهار ونیم میلیون دلار ارز به فوتبال پرداخت کرده ایم که بسیار بیشتر از تعهد ابتدای سال وزارتخانه بوده است.

داورزنی: ۲۷ میلیارد تومان و ۴.۵ میلیون دلار ارز به فوتبال داده‌ایم

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره کمک‌های مالی به تیم ملی در جام‌ملت‌ها گفت: با پیشنهاد وزیر ورزش و جوانان و موافقت معاون اول رییس جمهور یازده میلیارد تومان فقط برای تامین هزینه‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌ها اختصاص یافت وآن چه مربوط به وزارتخانه بوده انجام شده است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری، ۲۷ میلیارد تومان کمک و چهار و نیم میلیون دلار ارز به فوتبال پرداخت کرده‌ایم که بسیار بیشتر از تعهد ابتدای سال وزارتخانه بوده است.

داورزنی اظهار کرد: در این رابطه به پیشنهاد دکتر سلطانی فر وزیر ورزش وجوانان و موافقت معاون اول رییس جمهوری یازده میلیارد تومان در سه مرحله (دو و نیم، پنج، سه و نیم میلیارد) طی دو ماه جهت تامین هزینه‌های تدارکاتی و پشتیبانی و آماده سازی تیم ملی وهمچنین پاداش ورزشکاران در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفت که تا اینجای کار هر آنچه که مربوط به وزارتخانه بوده تمام و کمال انجام شده است.

وی ادامه داد: با توجه به آمادگی تیم و اینکه تیم ۸ سال در اختیار سرمربی و کادر فنی گرانقیمت خود بود، انتظار مردم، قهرمانی این تیم در جام ملت‌ها بود و ما پیش بینی پاداش این موفقیت را داشتیم تا در صورت قهرمانی بلافاصله پرداخت گردد.

معاون قهرمانی اضافه کرد: از نظر ارزی نیز از ابتدای سال تا اوایل مهر ارز مورد نیاز تیم ملی و فدراسیون فوتبال با نرخ چهار و دویست تومان و از مهر ماه تاکنون ارز یورو با نرخ بازار ثانویه و مجموعاً به میزان چهار و نیم میلیون دلار در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.

وی در خصوص نتایج تیم ملی در جام ملت‌ها اسیا گفت: درباره عملکرد تیم ملی و مسائل فنی، باید فدراسیون پاسخگو باشد و قطعاً به زودی این کار را انجام خواهد داد.

داورزنی در پایان تاکید کرد: برای آینده تیم ملی بهتر است فدراسیون ابتدا اهداف و برنامه‌های خود را تا جام جهانی و جام ملت‌های پیش رو تبیین کند و براساس آن گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی را شناسایی و پس از رسیدن به جمع بندی معرفی کند. قطعاً وزارت از این فرایند تیم ملی و سرمربی معرفی شده همچون گذشته حمایت خواهد کرد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه