زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۲/۵
» خبر داغ » برانکو: سپاهان مایوس شده / فغانی عالی قضاوت می کند
تاریخ انتشار : 2018/12/10 - 14:40
 کد خبر: 30990
 468 بازدید

نمی‌دانم سپاهانی‌ها برای چه ناراحت هستند

برانکو: سپاهان مایوس شده / فغانی عالی قضاوت می کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار مقابل سپاهان از همه لحاظ برتر از حریف بودیم، به نظر آن‌ها مایوس شده اند.

برانکو: سپاهان مایوس شده / فغانی عالی قضاوت می کند

برانکو در جمع خبرنگاران بعد از تمرین پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز سلام می کنم به همه. دیروز دربی بزرگی بین ما و سپاهان بود.

وی ادامه داد: دو تا از بهترین های لیگ با هم بازی کردند و فکر می‌کنم هواداران در یک بازی فعال توانستند لذت ببرند و بازی که پر از انرژی و حرکت بود. می توانم بگویم که راضی بودیم. افتخار می کنم به بازیکنانم که بازی عالی انجام دادند. در تمامی عناصر بازی برتر بودیم.

برانکو گفت: البته می شد بازی را ببازیم اما من بین دو نیمه به بازیکنان هم گفتم که می شود باخت اما به خاطر بازی که کردند افتخار می کنم و نشان دادند با لیاقت به فینال آسیا رفتیم چون در آن جو بازی سخت بود و شخصیت خود را نشان دادند. موقعیت های خطرناک زیادی را به وجود آوردیم. 9 کرنر داشتیم نسبت به میزبان که مالکیت توپ هم به نفع ما بود. از نظر آماری بهتر بودیم اما نتیجه منصفانه بود.

وی در مورد داوری علیرضا فغانی گفت: فکر می کنم فغانی اولین داوری خود را برای ما انجام داد. نمی‌دانم شاید شما بهتر بدانید. او نشان داد چرا بین 4 داور برتر دنیا است و حتی یک اشتباه هم نداشت وبه او بابت داوری تبریک می گویم. این نمونه ای است که می توان گفت در دنیا نمونه است.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: نمی‌دانم میزبان از چه ناراحت است و می دانیم سخت بود. آنها 20 خطا کردند و ما 10 تا. نحوه بازی دو تیم کیفیت ها را نشان می دهد. سپاهان نشان داد که با ما و استقلال و تراکتورسازی و همین طور پدیده برای قهرمانی می جنگد و با لیاقت این امتیازها را کسب کردند اما نمی دانم برای چه ناراحت هستند. پنالتی که شفاف بود.

وی ادامه داد: به بازیکنانم از ابتدا گفتم که همه علیه ما سخت‌تر از توانی که دارند ظاهر می شوند و این چیز عجیبی نیست. هر کسی به دنبال بردن قهرمان است وهمه تیم‌ها می خواهند فینالیست لیگ قهرمانان آسیا را ببرند. می دانیم وقتی با پرسپولیس روبرو می شوند فرق می کند. به هر حال این سرنوشت ما است و گلایه نداریم. می دانیم همه تیم ها تلاش می کنند تا ما را ببرند و این کاملا ورزشی و درست است. ما مقابل همه باید بازی کنیم و طبیعی است که هر کسی می خواهد ضعف خودش را توجیه کند. ما انتظار داریم مقابل پارس جم خوب بازی کنیم و ببریم و آنچه امروز قبل از تمرین به بازیکنان گفتم اگر امروز ضعیف بازی کنید و ببازید توجیه ندارد. دیروز می شد ببازیم اما ناراحت نمی شدم. چون بازیکنان خودشان را نشان دادند و از اصول خود عدول نمی کنیم و قوی تر هم می شویم.

برانکو گفت: می دانم سپاهان مایوس شده چون تمام تلاش‌شان را کردند تا ببرند اما این ورزش است و طبیعی است اما نمی دانم چرا ناراحت هستند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه از او پرسیده شد چون تا به حال در مورد داوری ها اظهار نظر نکرده بوده و بابت بازی با ذوب آهن این اعتراض را انجام داده و همین باعث شده بعد از بازی با سپاهان از او ناراحت شوند گفت: من بعد از بازی با ذوب آهن از بازیکنانم دفاع کردم. من بعد از بازی با ذوب آهن حرف زدم چون داوری بد بود حالا نمی دانم سپاهان از کجا پیدا شده است!در بازی با ذوب آهن داور بد قضاوت کرد و همه کارشناسان هم به آن اذعان داشتند. نیازی نیست که داور 17 گل یا پنالتی بکیرد. ما قبلا هم گفتیم که مربیان را نمی توان فریب داد اما در بازی با سپاهان داوری عالی بود.

برانکو تصریح کرد: در جریان بازی کی‌روش استنلی روی سید جلال خطا کرد اما من اعتراضی نکردم چون این بازی دوئل بود و در این دوئل این اتفاقات طبیعی است. در چنین بازی هایی بازیکنان باید بجنگند و حالا قرار است سید جلال حسینی عکس خطاهایی که کی روش رویش انجام داده را در صفحه شخصی خود منتشر کند و شما خواهید دید که چه شده است.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه امیر قلعه نویی اعلام کرده صحبت های قبل از بازی برانکو باعث شده بود تا فغانی تحت تاثیر قرار بگیرد رو به خبرنگاران گفت: به نظر شما فغانی خوب یا بد؟ خبرنگاران به برانکو گفتند: این نظر قلعه نویی است و معقتد است که داوری فغانی خوب نبوده است، برانکو در جواب گفت: شما چه می گویید؟ داوری خوب یا بد؟ بالاخره شما بازی را دیده اید. من فکر می کنم فغانی عالی قضاوت کرد و حتی یک اشتباه هم نداشت. فیلم بازی هست و می توانید آن را ببینید.

سرمربی سرخپوشان در مورد اینکه قلعه نویی بابت اخراج کی روش هم ناراحت بود عنوان کرد: از خود کی روش بپرسند که در جریان بازی به کمال کامیابی نیا چه گفته اند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه