زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۵/۲
» خبر داغ » پورحیدری: از حضور شفر و تمامی بازیکنان استقلال تعجب کردم
تاریخ انتشار : 2018/11/02 - 17:27
 کد خبر: 24456
 203 بازدید

پورحیدری: از حضور شفر و تمامی بازیکنان استقلال تعجب کردم

فرزند اسطوره باشگاه استقلال گفت: وقتی دیدم سرمربی خارجی و تمامی بازیکنان در مراسم سالگرد پدرم شرکت کردند تعجب کردم و این موضوع برایم خیلی جالب بود.

پورحیدری: از حضور شفر و تمامی بازیکنان استقلال تعجب کردم

علی پورحیدری فرزند زنده‌یاد منصور پورحیدری درخصوص برگزاری مراسم سالگرد درگذشت پدرش اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم که مراسم به لطف و همت باشگاه استقلال برگزار شد. باشگاه استقلال امسال با مدیریت آقای فتحی مراسم را برگزار کرد در حالی که سال گذشته هیچ اقدامی از سوی باشگاه صورت نگرفت. جا دارد از تمامی عوامل باشگاه استقلال، کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم که در مراسم امروز حضور پیدا کردند.
وی افزود: امروز می‌خواهم اسم شخص آقای فتحی را بیاورم که برای برگزاری مراسم تلاش کرد ولی سال گذشته هم آ‌قایان در استقلال مدیریت کردند ولی هیچ اقدامی برای برگزاری مراسم سالگرد صورت نداده بودند.
وی درخصوص اینکه شفر به عنوان یک خارجی به همراه تمامی بازیکنان در این مراسم حاضر شده بود گفت: واقعا این اتفاق تاکنون نیفتاده بود و برای اولین بار بود چنین چیزی می‌دیدم خود من وقتی بازیکنان استقلال، سرمربی تیم و بازیکنان خارجی را دیدم تعجب کردم و از همه آنها تشکر می‌کنم. برای خود من این موضوع خیلی جالب بود.
وی درخصوص اینکه آیا مطالبات زنده‌یاد پورحیدری پرداخت یا پیگیری شده است یا خیر، گفت: در این زمینه با آقای فتحی صحبت کرد‌ه‌ایم و او هم به ما قول‌‌هایی داده است ما هم روی این قول‌ها حساب کرد‌ایم الان می‌دانیم که شرایط مالی استقلال چندان مساعد نیست ولی در هر صورت روی وعده باشگاه حساب کرده‌ایم و قرار است اتفاقاتی رخ بدهد. باز هم در پایان این مصاحبه از مسئولان باشگاه استقلال تشکر می‌کنم.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه