زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۵/۲
» اسلایدر دوم » توضیحات فردوسی پور درباره تداوم پخش برنامه نود/ این هفته هم نود پخش نمی شود
تاریخ انتشار : 2018/10/28 - 14:34
 کد خبر: 23755
 466 بازدید

توضیحات فردوسی پور درباره تداوم پخش برنامه نود/ این هفته هم نود پخش نمی شود

تهیه‌کننده و مجری برنامه نود درباره اتفاقاتی که در دو هفته گذشته پیرامون برنامه‌اش و پخش نشدن آن رخ داده بود، توضیحاتی داد.

توضیحات فردوسی پور درباره تداوم پخش برنامه نود/ این هفته هم نود پخش نمی شود

بعد از اتفاقاتی که بین عادل فردوسی پور تهیه کننده و مجری برنامه نود با مدیران شبکه سه افتاد، این برنامه در دو هفته گذشته روی آنتن نرفت و شائباتی مبنی بر احتمال پخش نشدن این برنامه مطرح شد.

با این حال علی فروغی مدیر شبکه سه امروز در گفتگویی تاکید کرد که برنامه نود ادامه خواهد داشت اما این هفته هم به خاطر ویژه برنامه اربعین این برنامه روی آنتن نمی رود. به گفته فروغی، برنامه نود از هفته آینده پخش می شود.

همچنین عادل فردوسی پور در یک ارتباط تلفنی با برنامه حالا خورشید خطاب به رضا رشیدپور گفت: خوشحالم که برنامه ای به این خوبی داری و من قبلا هم گفتم که باعث افتخار است. من صحبت های شما با علی فروغی مدیر شبکه سه را دیدم.

وی درباره نقدها و مصاحبه اش بیان کرد: من بیش از ۲۰ سال است که در صداوسیما کار می کنم و واقعا فرزند رسانه هستم. در این سال ها مردم همیشه به من لطف داشتند و مدیران مختلف از من حمایت کردند. من هم سعی کردم برنامه هایی بسازم که منعکس کننده کاستی ها و فساد در فوتبال کشور باشد.

تهیه کننده و مجری برنامه نود تصریح کرد: به هر حال در هر مجموعه ای اخلاف سلیقه وجود دارد. اصلا قرار نیست من و فروغی مثل هم فکر کنیم. البته کاملا همه دیسیپلین و اصول حرفه ای را رعایت کرده ام. من اصول را می دانم. اتفاقی که دو هفته قبل جناب فروغی درباره آن صحبت کرد همانطور که گفته شد یک اختلاف سلیقه بود. اینکه بازی در شبکه سه پخش شود تصمیمی بود که من می توانستم با آن مخالف باشم ولی تصمیمی بود که در نهایت گرفته شد و من هم به تصمیم شبکه احترام گذاشتم.

فردوسی پور افزود: تماس های تلفنی زیادی برقرار شد که آن بازی در شبکه ورزش پخش شود و شاید از تماس من برداشت دیگری شد. در مصاحبه ام با یک خبرگزاری من عنوان کردم که طبق هماهنگی ها تلاش دارم که برنامه را برسانم و هنوز امید داشتم و به نظرم مصاحبه ای ساده بود. فکر می کنم همانطور که آقای فروغی اشاره کرد مردم بتوانند برنامه های مورد علاقه شان را ببینند.

وی درباره ادامه نود گفت: من خیلی خوشحال شدم که شبکه سه برنامه های جدیدی دارد و الان پربیننده ترین شبکه است. مطمئن باشید من هر کاری بتوانم می کنم تا مردم از برنامه ای که می بینند لذت ببرند، مردم چند ساعت پای تلویزیون بنشینند و ماهواره نبینند.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه