زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۴
» اجتماعی » دادگاه سایت فرارو و روزنامه مردم سالاری برگزار شد
تاریخ انتشار : 2018/10/28 - 13:33
 کد خبر: 23737
 327 بازدید

دادگاه سایت فرارو و روزنامه مردم سالاری برگزار شد

دادگاه رسیدگی به اتهام مدیران مسئول خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری فرارو و روزنامه مردم سالاری در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.

دادگاه سایت فرارو و روزنامه مردم سالاری برگزار شد

به گزارش تدبیر تازه نیوز، رسیدگی به پرونده مدیرمسئول خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری فرارو و روزنامه مردم سالاری صبح روز یکشنبه در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی و با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

پرونده مدیرمسئول خبرگزاری تسنیم با شکایت شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش افکار عمومی تشکیل شده بود که هیات منصفه مطبوعات پس از استماع دفاعیات متهم، مدیر مسئول خبرگزاری تسنیم را در ارتباط با اتهام انتصابی مجرم ندانست.

پرونده محمد حسین خوشوقت، مدیرمسئول پایگاه خبری فرارو نیز به اتهام فعالیت و تبلیغ علیه نظام و با شکایت معاون قضایی دادستان کل کشور تشکیل شده بود که در این پرونده هم هیات منصفه مطبوعات متهم را مجرم نشناخت.

در ادامه دادگاه پرونده مصطفی کواکبیان، مدیرمسئول روزنامه مردم سالاری مطرح شد که این پرونده با شکایت دادستانی تهران و به اتهام نشراکاذیب و به قصد تشویش افکارعمومی تشکیل شده بود اما رسیدگی به آن تجدید و به زمان دیگری موکول شد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه