زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۵/۲
» خبر داغ » دایی: سعی می‌کنیم فینالیست آسیا را شکست دهیم
تاریخ انتشار : 2018/10/26 - 17:20
 کد خبر: 23419
 242 بازدید

دایی: سعی می‌کنیم فینالیست آسیا را شکست دهیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید سعی می‌کنند فینالیست لیگ قهرمانان اسیا را شکست دهند.

دایی: سعی می‌کنیم فینالیست آسیا را شکست دهیم

به گزارش تدبیر تازه نیوز، تیم‌های پرسپولیس و سایپا در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال فردا (شنبه) به مصاف هم می‌روند. علی دایی در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: ما یک بازی خیلی سختی مقابل تیم خیلی خوب با هواداران خیلی خوب داریم. این بازی یکی از بازی‌های خیلی سختمان است. متاسفانه در بازی قبلی در کمال شایستگی نتوانستیم بازی را ببریم و سه امتیاز بازی را از دست دادیم. سعی می‌کنیم فردا بازی خوبی انجام بدهیم و از فینالیست آسیا امتیاز بگیریم. تمام سعی‌مان است که سه امتیاز بازی را از این تیم بگیریم. تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و سعی می‌کنیم پرسپولیس را شکست دهیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس مقابل سایپا خسته است، گفت: پرسپولیس تیمی نیست که الان به فینال لیگ قهرمانان صعود کرده، بازی‌های لیگ را دست کم بگیرد و به دنبال اثبات بیشتر شایستگی‌هایشان هستند. آن‌ها با قدرت و انگیزه بیشتر مقابل ما قرار می‌گیرند و به غیر از این از برانکو و شاگردانش توقع ندارم. آن‌ها بازیکنان و کادرفنی عالی‌ای در اختیار دارد و ما کار سختی مقابل آن‌ها داریم.

سرمربی سایپا درباره کیفیت پایین زمین چمن ورزشگاه تختی توضیح داد: ما متاسفانه در زمین خودمان در پاس قوامین نمی‌توانیم بازی کنیم. از یک بابت هم استادیوم آزادی را نمی‌توانیم بگیریم چون هزینه بازی کردن در آن، چهار، پنج برابر تختی است. همچنین جفت بازی‌های رفت و برگشتمان در زمین حریف می‌شود. سال قبل هم مجبور شدیم در تختی بازی کنیم. من از مسئولان تختی خواهش می‌کنم که زمین این ورزشگاه را به حال خود رها نکنند و تا در دو بازی استقلال و پرسپولیس زمین بازی را وصله و پینه بزنند.

دایی درباره اطلاعیه هلال احمر راجع به اینکه از او درخواست نکردند تا پول جمع‌آوری شده را به این سازمان بدهد، توضیح داد: فکر می‌کنم روابط عمومی هلال احمر اطلاعیه زد که ما از دایی نخواستیم که پول‌ها را به این سازمان بدهد. مطمئن باشید که این روابط عمومی احتمال در جریان ماجرا نیست. من با شخص رئیس هلال احمر که فکر می‌کنم آقای پیوندی باشد صحبت کردم. او با من تماس گرفت و در پیشنهادی دوستانه به من گفت که در یک چک پول را به ما بدهند تا در تلویزیون به نمایش گذاشته شود تا مردم به هلال احمر اعتماد کنند. من این پیشنهاد را قبول نکردم و گفتم که مردم پولشان را به من سپردند و به من اطمینان کردند. من باید پول را آنطور که مردم می‌خواهند هزینه کنم. خدا را شکر تا الان هم این اتفاق افتاده است.

او همچنین درباره مطلبی که در یکی از سایت‌ها منتشر شد که علی دایی باید خوشحال باشد که قوه قضاییه فقط برای او احضاریه فرستاده است، اظهار کرد: در یکی از خبرگزاری‌ها نوشتند که من باید خوشحال باشم. من همیشه خوشحال می‌شوم که به مردم پاسخگو باشم. من همیشه گفتم که به مردم پاسخ دادن زیباتر از این است که به کسانی که هیچ کاری نکردند پاسخ بدهم. مردم کمک کردند و پول ریختند. من اینجا هم می‌گویم که اگر هرکدام از آقایان پنج هزار تومان هم واریز کردند، فیشش را نشان دهند تا به آن‌ها توضیح دهیم. ما از روز اول شفاف عمل کردیم. آن‌ها عملکرد خودشان را می‌خواهند ماست مالی کنند.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: فکر نمی‌کنم کسی در این گیر و دار خوشحال باشد که به آگاهی و دادسرا برود. ما با جان و دل به مردم جواب می‌دهیم. متاسفانه کارهای اشتباهی صورت می‌گیرند که برای پاک کردن صورت مسئله این مطالب را عنوان می‌کنند. من خوشحال خواهم شد که به تمام مسائلی که در کشور اتفاق می‌افتد رسیدگی شود، از تمام موسسه‌های مالی بازخواست کنند و نگذارند بعد شکایت مردم رسیدگی کنند. من از خدایم است که قوه‌قضاییه عادلی داشته باشیم تا کسی ناراضی نباشد. کاش به همه چیز اینطور رسیدگی می‌کردند. من همیشه به این آقایان گفتم که چقدر پول مگر جمع شده است؟ از میزان این پول خنده‌ات می‌گیرد و فکر نمی‌کنم به ۱۷-۱۸ میلیارد برسد. این پول برای این مصیبت بزرگ پولی است؟ ۱۷-۱۸ میلیارد مقابل پول‌هایی که از کشور خارج می‌شود پولی است؟ اصلا خنده دار است. مردم را با این چیزها سرگرم نکنیم. اصلا و ابدا مردم این مسائل را دوست ندارند و شما هم دیدید که این کارها نتیجه عکس می‌دهد. ما همیشه نه تنها در مسئله زلزله بلکه در زندگی خودمان آمادگی جواب دادن هستیم که از کجا آوردیم. من اولین نفری هستم که آمادگی این کار را دارم و از این چیزها نمی‌ترسیم. من از اینکه در کار مردم وقفه بیفتد می‌ترسم. ما آن‌جا نیستیم که درد و فشار مردم را احساس کنیم. ما الان اینجاییم و زیر سقف و گرم می‌خوابیم. کاش یک بار خودمان را جای مردم کرمانشاه و مردمی که دچار مصیبت شدند، می‌گذاشتیم.

دایی افزود: خدمت کردن به مردم چیزی نیست که خدا لیاقتش را به همه داده باشد. ما سعی می‌کنیم با تمام وجود به مردم خدمت کنیم. این مسائل ما را دلسرد نمی‌کند بلکه اراده‌مان را قوی‌تر می‌کند.

علی دایی در ادامه درباره آخرین وضعیت بازیکنانش توضیح داد: متاسفانه چند بازیکن مصدوم داریم که به بازی فردا نمی‌رسند. از طرفی چند بازیکنمان رسیدند که می‌توانند به ما کمک کنند. اکثر بازیکنان ما جوان هستند و سعی می‌کنیم در طول فصل از آن‌ها بیشتر استفاده کنیم. ان‌شاءالله فردا با بضاعتی که داریم مقابل پرسپولیس به خوبی بازی می‌کنیم. شاه‌علی دوست و معین عباسیان نمی‌توانند در بازی فردا به میدان بروند و چند بازیکن دیگر هم هستند که پزشکان تیم باید آخرین وضعیت آن را تا شب به ما اعلام کنند.

دایی افزود: لیگ قهرمانان آسیا یک مقوله جداست و لیگ برتر یک مقوله جداست. پرسپولیس اگر بخواهد در لیگ موفق باشد باید بازی‌هایش را مثل قبل جدی بگیرد. من نظرم این است که پرسپولیس برای پیروزی می‌آید و فینالیست شدن انگیزه‌ آن ها را چند برابر می‌کند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه