زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۵/۲
» اجتماعی » رفع مشکل خروج اتوبوس‌های کاپوتاژ از پایانه مرزی مهران/ وضعیت امنیتی مطلوب در مرز
تاریخ انتشار : 2018/10/26 - 14:58
 کد خبر: 23388
 388 بازدید

فرمانده ناجا خبر داد

رفع مشکل خروج اتوبوس‌های کاپوتاژ از پایانه مرزی مهران/ وضعیت امنیتی مطلوب در مرز

فرمانده نیروی انتظامی درباره علت تأخیر اتوبوس های کاپوتاژ در پایانه مرزی مهران در شب گذشته، گفت: دلیل این تأخیر حجم زیاد این اتوبوس ها بود که عزیزان عراقی آمادگی هماهنگی خروج این تعداد اتوبوس را نداشتند که بحمدالله این موضوع برطرف شده است.

رفع مشکل خروج اتوبوس‌های کاپوتاژ از پایانه مرزی مهران/ وضعیت امنیتی مطلوب در مرز

به گزارش تدبیر تازه نیوز، سردار”حسین اشتری” صبح امروز به همراه استاندار ایلام و جمعی از فرماندهان انتظامی و مسئولان استانی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران ضمن تسلیت ایام شهادت آقا اباعبدالله الحسین(ع) و عرض ادب و سلام خدمت زائران ، اظهار داشت: طی بازدیدی که از پایانه مرزی مهران داشتیم بحمدالله وضعیت امنیتی مطلوب و تردد خوبی در جاده ها حاکم است .

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: در مرز امکان پارک خودروهای شخصی برای زائران فراهم شده و بحمدالله با سرعت عمل خوب و هماهنگی که با مرزبانان عراقی صورت گرفته ان شاء الله در آن سوی مرز نیز سرعت تردد زائران تسهیل می شود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور یادآورشد: تا شب گذشته 1/5 میلیون زائر از پایانه مرزی مهران به عتبات مشرف شدند.

سردار اشتری با بیان اینکه بیش از 65 درصد زائران از پایانه مرزی مهران عازم کشور عراق می شوند، گفت: به این عزیزان توصیه می کنیم مرزهای شلمچه و چذابه را برای تردد انتخاب کنند.

وی به زائرانی که با خودروهای شخصی تردد می کنند؛ توصیه کرد سفر خود را مدیریت کنند تا ان شا ءالله به سلامت بازگردند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دلیل تأخیر اتوبوس های کاپوتاژ در پایانه مرزی مهران در شب گذشته پرداخت و گفت : دلیل این تأخیر حجم زیاد اتوبوس های کاپوتاژ بود که عزیزان عراقی آمادگی هماهنگی خروج این تعداد اتوبوس را نداشتند که بحمدالله این موضوع برطرف شده و ان شاء الله تا پایان امروز همه اتوبوس های زائران از مرز عبور می کنند.
براساس گزارش سایت پلیس، وی خاطر نشان کرد: طی بازدیدی که از مرز مهران داشتیم، خوشبختانه شاهد همکاری خوب مردم با مسئولان بودیم.
گفتنی است سردار اشتری در این بازدید طی دیدار با امیر هاتف رئیس پایانه مرزی کشور عراق در خصوص تسهیل تردد اتوبوس های کاپو تاژ و زائران گفت و گو بر این امر تأکید کرد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه