زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۷
» بین الملل » ترامپ: از وقتی که توافق هسته‌ای را لغو کردم، ایران دیگر مثل سابق نیست
تاریخ انتشار : 2018/10/25 - 11:40
 کد خبر: 23257
 326 بازدید

ترامپ: از وقتی که توافق هسته‌ای را لغو کردم، ایران دیگر مثل سابق نیست

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای با وال‌استریت‌ژورنال که متن کامل آن روز چهارشنبه منتشر شده بار دیگر ادعاهای تکراری خود درباره اینکه ایران بعد از آمدن او به کشوری متفاوت تبدیل شده است را تکرار کرد.

ترامپ: از وقتی که توافق هسته‌ای را لغو کردم، ایران دیگر مثل سابق نیست

به گزارش تدبیر تازه نیوز، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای با وال‌استریت‌ژورنال که متن کامل آن روز چهارشنبه منتشر شده بار دیگر ادعاهای تکراری خود درباره اینکه ایران بعد از آمدن او به کشوری متفاوت تبدیل شده است را تکرار کرد.

ترامپ گفت: «ایران، از زمانی که من روی کار آمدم دیگر آن کشور سابق نیست. می‌دانید کشوری متفاوت شده است. وقتی که من اینجا آمدم، یا بگذارید بگویم یک روز قبل اینکه من بیایم- مطمئناً یک روز قبل از روی کار آمدن من- اوضاع ایران خوب بود.»

وی اضافه کرد: «آنها داشتند همه جا را می‌گرفتند: سوریه، یمن. داشتند همه جا می‌رفتند. چه کسی می‌دانست کجا قرار است متوقف شود. از آن موقع که من اینجا آمده‌ام و از آن موقع که من کاری را انجام دادم که می‌خواستم انجام دهم- البته دیگران می‌گفتند که آن کار را انجام ندهم و به آنها زمان بدهم، ولی اشتباه می‌کردند- از وقتی که توافق هسته‌ای را لغو کردم، آنها دیگر همان کشور سابق نیستند.»

ترامپ گفت: «من این موضوع را به طرق مختلف می‌بینم. اقتصاد آنها متلاشی شده است، ارزشان متلاشی شده. هر هفته شورش دارند. شورش‌های بزرگ در تمام شهرها. دیگر آن کشور سابق نیستند. دارند نیروهایشان را از جاهایی که ۶ ماه قبل یا یک سال قبل غیرقابل تصور بود، خارج می‌کنند.»


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : بین الملل , خبر داغ
ارسال دیدگاه