زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۷
» خبر داغ » برانکو: روشی که السد استقلال را برد می‌دانیم/ انتظار ورزشگاه پر از تماشاگر دارم
تاریخ انتشار : 2018/10/22 - 17:51
 کد خبر: 22722
 612 بازدید

برانکو: روشی که السد استقلال را برد می‌دانیم/ انتظار ورزشگاه پر از تماشاگر دارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که پرسپولیس بهترین روزهای خود را سپری می‌کند.

برانکو: روشی که السد استقلال را برد می‌دانیم/ انتظار ورزشگاه پر از تماشاگر دارم

به گزارش تدبیر تازه نیوز، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ظهر دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی با السد اظهار کرد: مایل هستم بگویم که با پرسپولیس بهترین روزهای‌مان را سپری می‌کنیم و خیلی خوشحال و مفتخر هستیم که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کنیم، آن هم برای دومین سال متوالی. با السد قطر در دور گروهی هم بازی کردیم و این خودش دلیلی است که چقدر گروه ما سخت و جدی بوده است. افتخار می‌کنیم که بین ۴ تیم برتر آسیا هستیم. این یک موفقیت بزرگ ورزشی برای باشگاه ما و به طور کلی در ایران است.

او ادامه داد: آن چیزی که فردا انتظارش را داریم نمایش بسیار زیبای ورزشی خواهد بود. یک خوشحالی و شادی ورزشی و همین‌طور ورزشگاهی پر از جمعیت.

برانکو اضافه کرد: شما می‌دانید که هواداران ما چقدر برای ما مهم هستند که هم در بردها و هم در شکست‌ها همراه ما هستند. طبیعی است که همه کارها و تمرینات‌مان به خاطر هواداران است. ما امتیازی نسبت به حریف خود داریم که معنای خاصی ندارد جز این که یک امتیاز روحی و روانی برای ما محصوب می‌شود. هنوز ۹۰ دقیقه دیگر بازی داریم. السد تیم بسیار خوب و با کیفیتی دارد. آن‌ها نشان دادند که یک تیم بسیار قوی هستند که در دو سه سال اخیر با هم بوده‌اند. آن‌ها با جذب گابی تقویت شده‌اند و ۸ ملی پوش قطری دارند. هم‌چنین بونجاح یک ملی‌پوش الجزایری است. آن‌ها دو بازیکن با کیفیت بین‌المللی یعنی گابی و ژاوی را در اختیار دارند.

او با اشاره به این که بازی السد و استقلال که در تهران برگزار شد را به خاطر دارد، بیان کرد: ما روشی که به کمک آن توانستند استقلال را ببرند به یاد داریم. بنابراین ما هم بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم. البته ما در قطر نشان دادیم قدرت، دانش، توانایی و تجربه داریم. طبیعی است که فردا باید بازیکنان ما عالی ظاهر شوند تا به فینال صعود کنیم. من به بازیکنانم حداکثر اعتماد را دارم و از همه مهم‌تر این است که همه بازیکنان در سلامت هستند. البته عالیشاه مقداری مشکلات جزیی دارد. در واقع همین الان ماهینی کاپیتان دوم ما در اتاق عمل برای عمل جراحی است برای درمان رباط صلیبی. از همین جا برای آو آرزوی عمل موفقیت آمیزی داریم که هر چه زودتربه زمین ورزش برگردد. انتظار دارم که بخشی از انگیزه، جدیت و شوق بازیکنانم برای پیروزی کاپیتان دوم‌مان باشد.

سرمربی پرسپولیس با بیان این که بازیکنانش کاملا آگاه هستند تصریح کرد: آن‌ها می‌دانند که چقدر برای ما مهم است که به فینال برسیم. می‌دانند که شانس بالایی دارند اما من هم آگاه هستم که اگر به فینال نرسیم واکنش‌ها طوری خواهد بود که انگار هیچ کاری نکرده‌ایم. این را تکرار می‌کنم که تیم‌هایی که به نیمه نهایی راه پیدا می‌کنند حالا در هر مسابقاتی، موفقیت عظیمی به دست آورده‌اند. بهترین تیم آسیا در سال گذشته یعنی الهلال امسال حتی از مرحله گروهی صعود نکرد. العین که فینالیست بود ۸ گل از الدوحیل خورد. این نتایج درخشانی برای ما است. خیلی افتخار می‌کنیم. من به بازیکنانم خیلی افتخار می‌کنم. می‌دانم که واکنش‌های احتمالی چگونه خواهد بود اما ما می‌خواهیم فردا از بازی لذت ببریم. دلمان می‌خواهد هواداران و خانواده‌های‌مان را خوشحال کنیم. طبیعی است که السد هم همین‌قدر بلند پروازی، انگیزه و شوق برد دارد.

او در مورد صحبتش مبنی بر سبیل گذاشتن به خاطر قهرمانی احتمالی پرسپولیس در آسیا هم عنوان کرد: البته همه ما در ذهن‌مان صحنه هایی را به وجود می‌آوریم و دل‌مان می‌خواهد که در فینال بازی کنیم و دوست داریم قهرمان آسیا و حتی جهان شویم. این خواسته‌ها و انگیزه‌ها مشروع و منطقی است اما حالا این بحث را بگذاریم تا فردا بازی‌مان را انجام دهیم.

برانکو اضافه کرد: می‌دانید که من معمولا در مورد داوری صحبت نمی‌کنم و به داوری اعتماد و اطمینان دارم. به هر حال آن‌ها به عنوان یک انسان اشتباه می‌کنند. مهم‌ترین مساله این است که اشتباهات آن‌ها عمدی نیست. اگر کسی واقعا بخواهد از داوری در بازی رفت گلایه کند آن ما هستیم اما من به داورها اطمینان دارم و گله‌ای نداشتیم. تا جایی که یادم می‌آید در تمامی ۱۰ بازی گذشته داورها حتی یک خطا به ما هدیه نکرده‌اند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره بازی سیامک نعمتی در دفاع راست در بازی رفت با السد توضیح داد: من با نظر شما موافقم که سیامک خیلی خوب در بازی رفت بازی کرد و به احتمال زیاد در آینده در این پست بیش‌تر بازی خواهد کرد. خوشحال هستم که بازیکنانی داریم که در چند پست می‌توانند بازی کنند. خلیل‌زاده هم همین وضعیت را دارد و می‌تواند هم در دفاع آخر و هم دفاع راست باز کند. همین‌طور انصاری که هم در دفاع آخر و هم در دفاع چپ بازی می‌کند. اگر می‌خواهید همین الان ترکیب را به شما بگویم ولی من ترکیب السد را می‌گویم.

او در پایان گفت: همه دوستان را به تماشای بازی دعوت می‌کنم تا در نمایشی زیبا همه با هم لذت ببریم. طبق اطلاعاتی که من دارم و نمی‌دانم درست است یا خیر، پرسپولیس هیچ‌وقت در نیمه نهایی آسیا در ورزشگاه آزادی بازی نکرده است. بنابراین فردا انتظار نماشی قشنگ هم در زمین و هم در بیرون از زمین را دارم.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه