زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۵/۲
» بانک و بیمه » مهلت باقی مانده بخشودگی جرایم دیرکرد
تاریخ انتشار : 2018/10/22 - 16:36
 کد خبر: 22687
 223 بازدید

مهلت باقی مانده بخشودگی جرایم دیرکرد

تنها ۲ ماه تا پایان مهلت سازندگان و دیگر تسهیلات گیرندگان بانک مسکن برای استفاده از امتیاز بخشودگی تمام یا بخشی از جرایم دیرکرد در ازای تسویه بدهی سررسید گذشته باقی مانده است.

مهلت باقی مانده بخشودگی جرایم دیرکرد

تنها ۲ ماه تا پایان مهلت سازندگان و دیگر تسهیلات گیرندگان بانک مسکن برای استفاده از امتیاز بخشودگی تمام یا بخشی از جرایم دیرکرد در ازای تسویه بدهی سررسید گذشته باقی مانده است.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، با اجرای طرح چاوش از اوایل تابستان امسال، بانک مسکن با هدف تشویق سازندگان به تسویه مطالبات سررسید گذشته مربوط به تسهیلات ساخت، بخشودگی تمام جرایم دیرکرد بازپرداخت این تسهیلات را با شرایطی در دستور کار قرار داد.

به دنبال استقبال بدهکاران بانک مسکن از این طرح در تابستان، با درخواست مدیریت های شعب در سراسر کشور اجرای طرح چاووش با اعمال تغییرات جزیی و اضافه شدن گروه های مشمول این طرح، اجرای آن با تصویب هیات مدیره بانک مسکن سه ماه تمدید شد که یک ماه از این مدت سپری شده و تنها دو ماه دیگر (تا پایان آذر ماه) استفاده از مزایای طرح مذکور برای مشتریان و تسهیلات گیرندگان بانک مسکن میسر است.
در قالب این طرح خالص جرایم صرفا برای تسهیلات پرداختی به واحدهای مسکونی تولید شده و سازندگان واحدهایی که طی قراردادهای مشارکت ساخته شده، در صورت تسویه نقدی تمام مطالبات (شامل اصل و سود تسهیلات طبق قرارداد اولیه) تا پایان آذرماه که طرح بخشودگی جرایم بانک مسکن موسوم به «چاوش» در حال اجرا است، بخشیده خواهد شد.
امتیاز بخشودگی جرایم در فاز پاییزی اجرای طرح چاوش تنها به سازنده‌ها و تسهیلات‌گیرندگان از اقشار خاص نظیر زلزله زدگان و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی تعلق ندارد؛ بلکه سایر تسهیلات گیرندگان بانک مسکن که از تسهیلات خرید استفاده کرده و بدهی معوق بابت تاخیر در بازپرداخت اقساط خود دارند نیز، می توانند از مزایای آن برخوردار شوند.
به گزارش هیبنا، مشتریان بانک مسکن که به روش‌های غیرحضوری و از طریق پایانه‌های خودپرداز، خوددریافت، اینترنت‌بانک و همراه‌بانک نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند، در صورت ارایه درخواست مکتوب به شعبه، می‌توانند از مزایای طرح مذکور برخوردار شوند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه