زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۷
» بانک و بیمه » تسهیلات قرض الحسنه عامل کسب درآمدهای غیرمشاع برای بانک است
تاریخ انتشار : 2018/10/22 - 15:21
 کد خبر: 22627
 209 بازدید

معاون اعتبارات بانک دی:

تسهیلات قرض الحسنه عامل کسب درآمدهای غیرمشاع برای بانک است

شعبانعلی داورپناه ، معاون اعتبارات بانک دی، ارائه تسهیلات قرض الحسنه را عامل تاثیرگذار در کسب درآمدهای غیر مشاع برای بانک برشمرد.

تسهیلات قرض الحسنه عامل کسب درآمدهای غیرمشاع برای بانک است

به گزارش تدبیر تازه نیوز به نقل از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، معاونت اعتبارات بانک دی در شش ماهه نخست سال جاری به منظور ارائه تسهیلات ارزان قیمت و در راستای احیاء و توسعه سنت الهی و پسندیده قرض الحسنه با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی ده ها فقره تفاهم نامه قرض الحسنه بالغ بر 203 میلیارد ریال منعقد کرد.
شعبانعلی داورپناه،معاون اعتبارات بانک دی با اعلام این خبر به اقدامات انجام شده در شعب بانک دی در زمینه بازاریابی و جذب منابع قرض الحسنه اشاره کرد و گفت: در شش ماهه نخست سال 1397 به همت تعدادی از شعب بانک دی، ده ها فقره تفاهم نامه قرض الحسنه فیمابین بانک و سایر شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی منعقد شد.
وی افزود: در ابتدای سال نیز هدفگذاری های تخصیص منابع قرض الحسنه به گونه ای صورت گرفت که سهم تسهیلات قرض الحسنه تفاهم نامه ای به منظور رفع نیازهای سایر سازمان ها نیز لحاظ گردد و بر این اساس در شش ماهه نخست سال جاری حدود 17 درصد سهم تسهیلات قرض الحسنه به این امر اختصاص یافته که با عنایت به تلاش تعدادی از شعب در راستای تنظیم تفاهم نامه اعطای تسهیلات به کارکنان سازمان ها و شرکت ها این هدف در حد مطلوبی محقق شده است.
معاون اعتبارات بانک دی با تقدیر از شعب فعال در بازاریابی تسهیلات قرض الحسنه بر لزوم توجه به شیوه های بازاریابی در تمامی شعب تاکید کرد و گفت: حجم منابع قرض الحسنه در بانک‌ها تابعی از شرایط عمومی حاکم بر اقتصاد کشور است که قصور در ترویج فرهنگ قرض الحسنه، اوضاع نامساعد اقتصادی، جذابیت بازارهای موازی مانند ارز، طلا، مسکن و سکه و سودهای وسوسه برانگیز بانکی بخشی از عوامل فرساینده منابع قرض الحسنه هستند که کارکنان شعب باید با تلاش و بهره گیری از روش های اقناع مخاطب با ایجاد تغییر در نگرش مردم به این سپرده‌ها، بار دیگر آن را احیا و به سیستم بانکی باز گردانند.
گفتنی است شعب آیت¬الله کاشانی، آفریقا، میدان انقلاب، مرکزی، مطهری، یوسف آباد، ونک، ولنجک، نیاوران، سهروردی شمالی، وزراء، یاسوج، زاهدان، کرمان و البرز از جمله شعبی بودند که در شش ماهه نخست سال 1397موفق به انعقاد تفاهم‌نامه قرض‌الحسنه با سازمان‌های دولتی و خصوصی شده‌اند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه