زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۴/۲۷
» اجتماعی » 5 راه ارتباطی مسدود شدند
تاریخ انتشار : 2018/10/17 - 10:36
 کد خبر: 21602
 496 بازدید

5 راه ارتباطی مسدود شدند

مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام مسدود بودن پنج محور ارتباطی، محدودیت های ترافیکی در تعطیلات پایان هفته جاری را اعلام کرد.

5 راه ارتباطی مسدود شدند

به گزارش تدبیر تازه نیوز، محور رامیان – اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان و محور فرعی شمشک – دیزین واقع در استان های البرز و تهران تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

همچنین محور ایلام – اسلام آباد غرب، واقع در استان ایلام به دلیل رفع نقص سیستم روشنایی و تهویه و محور پونل – خلخال، واقع در استان گیلان، به دلیل ریزش کوه تا اطلاع بعدی، مسدود هستند.

محور املش – اطاقور در استان گیلان نیز به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود شده است.

مرکز مدیریت راههای کشور همچنین محدودیت های ترافیکی در برخی از محورهای برون شهری از جمله هراز، کندوان و فیروزکوه را در روزهای 25 تا 28 مهر ماه جاری اعلام کرد که بر اساس آن تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 25 مهرماه تا ساعت 6 روز شنبه 28 مهرماه از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است، اما رفت و آمد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر یاد شده، منعی ندارد.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه این هفته به سمت مرزن آباد در محور کندوان ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه انجام می گیرد.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس همچنان ممنوع و رفت و آمد انواع تریلرها نیز از محور هراز ممنوع است.

تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 25 مهرماه جاری و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، حجم تردد در جاده های کشور در 24 ساعت گذشته در مقایسه با شبانه روز پیش از آن 1.2 درصد افزایش یافت.

حجم تردد وسایط نقلیه سنگین از کل تردد ثبت شده در 24 ساعت گذشته معادل 17.8 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات سه تا چهار صبح بود.

هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌های تلفن های 141 و 88925252 تماس بگیرند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه