زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۵/۲
» اجتماعی » ترافیک سنگین در مرز چذابه/ احتمال ممنوعیت تردد تجاری در شلمچه
تاریخ انتشار : 2018/10/16 - 17:38
 کد خبر: 21546
 771 بازدید

رئیس پلیس راه خوزستان خبر داد:

ترافیک سنگین در مرز چذابه/ احتمال ممنوعیت تردد تجاری در شلمچه

رئیس پلیس راه خوزستان با اشاره به وضعیت مسیرهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه گفت: مسیر منتهی به مرز چذابه در حال ایمن سازی برای تردد زائران اربعین است.

ترافیک سنگین در مرز چذابه/ احتمال ممنوعیت تردد تجاری در شلمچه

سرهنگ رضا دولتشاهی در خصوص آماده‌سازی مسیرهای منتهی به مرز چذابه و شلمچه برای زائران اربعین، اظهار کرد: مسیر شلمچه از سال گذشته مشکل خاصی نداشته است اما در مرز چذابه طرح جامع اجرا شد و زیرساختها تغییر کرد.

وی افزود: این کار با تاخیر انجام شد. در حال حاضر کارهای اجرایی آماده‌سازی مسیر منتهی به مرز چذابه در حال انجام است اما کار به حدی رسید است که زائران بتوانند تردد کنند. همچنین حدود 90 درصد پارکینگ مرز چذابه تسطیح شده و محصورسازی نیز در حال انجام است.

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: در حال حاضر بار ترافیکی در مرز چذابه سنگین شده است و زائران در حال تردد هستند.

دولتشاهی با اشاره به نحوه فعالیت پایانه تجاری چذابه، گفت: علیرغم اینکه نظر ما این بود که تا هفته آینده تجارت انجام شود اما با توجه به شرایط کنونی و تردد زائران اربعین، از فردا (25 مهرماه) تردد تجاری در مرز چذابه ممنوع است و مجوز تردد هیچ بار تجاری به مرز چذابه داده نمی‌شود.

وی عنوان کرد: متاسفانه تعدادی از مسافران که از قبل آمده بودند، خودروهای خود را در پایانه مرز چذابه و در نقاطی که نباید پارک می کردند، قرار داده اند که این خودروها را با یدک کش منتقل می کنیم تا در پایانه مشکلی نداشته باشیم.

رئیس پلیس راه خوزستان با اشاره به تردد در مرز شلمچه نیز بیان کرد: در حال حاضر نیروهای راهور و انتظامی در مرز شلمچه مستقر هستند و مشکل خاصی وجود ندارد اما باید از این مرز بازدید کنیم و اگر پایانه تجاری در مرز شلمچه مشکل ساز بود، تردد تجاری در این مرز نیز ممنوع می‌شود.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حمل و نقل , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه