زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۴
» بین الملل » اطلاعات جدید همسر سابق جمال خاشقجی
تاریخ انتشار : 2018/10/14 - 19:47
 کد خبر: 21182
 629 بازدید

اطلاعات جدید همسر سابق جمال خاشقجی

دکتر آلاء نصیف، همسر سابق جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار ناپدید شده عربستانی امروز (یکشنبه) به سکوت خود از زمان ناپدید شدن خاشقجی در کنسولگری عربستان در استانبول پایان داد.

اطلاعات جدید همسر سابق جمال خاشقجی

نصیف  همسر سابق جمال خاشقجی در گفتگویی با پایگاه خبری العربیة اظهار داشت، برای تمامی مخالفان عربستانی اتفاق بدی نمی‌افتد و همه آنها حتی خارج عربستان مورد آزار قرار نمی‌گیرد، این واقعیت از زمان تاسیس عربستان وجود داشته است، شاید آنها انتقادات بیشتر و بزرگتری از جمال داشته‌اند اما اتفاق بدی برای آنها رخ نداده است و مصداق‌های آن نیز زیاد است.
همسر سابق جمال خاشقجی در پاسخ به سوالی درباره خدیجه، نامزد خاشقجی گفت: در حالیکه خدیجه مدعی است نامزد جمال خاشقجی بوده است اما من پیش از این اسم او را نشنیده بودم و کسی از خانواده و پسر او عبدالله که پیش از ناپدپد شدن خاشقجی دو هفته در ترکیه بود، اطلاعی نداشت، اگر خدیجه در زندگی جمال بود، من اولین کسی بودم که مطلع می‌شدم اما او هرگز در زندگی خاشقجی نبوده است.
آلاء نصیف فاش کرد: عجیب است که تجهیزات جمال نزد خدیجه مانده است، همین طور اینکه حساب‌های شخصی این روزنامه‌نگار در شبکه‌های اجتماعی هنوز موجود هستند و اطلاعاتی از آنها حذف و اضافه می‌شوند، عجیب است.
همسر سابق جمال خاشقجی  افزود: من از مهاجرت جمال از آمریکا به ترکیه اطلاع نداشتم و او این مساله را به من نگفت و علت آن را نمی‌دانم.
او با تاکید بر اینکه اکنون اولویت برای فرزندانم اینست که زوایای این داستان ترسناک را برای آنها روشن کنم، گفت:اکنون همه باید سکوت کنند.
خاشقجی آخرین بار در تاریخ دوم اکتبر جاری در حال ورود به ساختمان کنسولگری عربستان در شهر استانبول دیده شد. خدیجه نامزدش گفت که بیرون ساختمان منتظر او بوده اما او دیگر از ساختمان کنسولگری خارج نشده است. مسئولان ترکیه و عربستان داستان‌های مختلفی را درباره محل حضور خاشقجی ارائه کردند،‌ در حالی که آنکارا می‌گوید او از ساختمانی که وارد آن شده، خارج نشده است، ریاض اصرار دارد که او پس از مدت کوتاهی این ساختمان را ترک کرده است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بین الملل , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه