زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۲/۵
» انتخاب سردبیر » رونمایی از سریع‌ترین ماشین پلیس جهان را معرفی کرد
تاریخ انتشار : 2018/10/12 - 19:59
 کد خبر: 20855
 830 بازدید

رونمایی از سریع‌ترین ماشین پلیس جهان را معرفی کرد

فورد اعلام کرد که داده‌های حاصل از تست اولیه خودروهای راهیاب پلیس بیانگر مواجه آمریکا با سریع‌ترین ماشین پلیس جهان این کشور است.

رونمایی از  سریع‌ترین ماشین پلیس جهان را معرفی کرد

به گزارش تدبیر تازه نیوز، کمپانی سازنده آمار و اعداد دقیق از آزمایش خود را منتشر نکرده است. با این وجود بنا بر ادعای فورد ماشین‌ پلیس راهیاب سریع‌ترین شتاب صفر تا صد کیلومتر را از خود نشان داده و توانسته آمار خیره‌کننده ‌ای را در ثبت سرعت صفر تا 160 کیلومتر در ساعت به ثبت برساند.

استفان تیلر مدیر بخش خودروهای پلیس فورد در این خصوص گفت: این خودرو با وجود سرعت زیاد، صرفه جویی خوبی در مصرف سوخت نشان داده و علاوه بر آن فضای ایمن خوبی را برای سرنشینان و محفظه بار رقم می‌زند.

وی در این خصوص اعلام کرد که متوسط مصرف این خودروهای جدید پلیس حدود 12 لیتر در هر 100 کیلومتر است. از طرفی نسخه‌های هیبریدی ماشین پلیس‌ های جدید در مقایسه با مدل‌های قبلی با موتورهای 3.7 لیتری V6 ، 40 درصد کارایی بیشتری دارند.

براساس پیش‌بینی‌های فورد هر خودروی پلیس جدید بیش از 3500 دلار در سال به صرفه‌جویی مصرف سوخت منجر خواهد شد. یک نگاه سریع به شمار خودروهای فروخته شده در سال 2017 در آمریکا حکایت از کاهش 126 میلیون دلاری مصرف سوخت با قیمت کنونی بنزین دارد.

این خودرو به صورت استاندارد با قابلیت محرک تمام چرخ ارائه می‌شود و در صورت پرداخت 2 هزار دلار اضافی گزینه‌های بلوتوث سازگار با دستور صوتی، چراغ‌های تمام LED و فرمان برنامه‌پذیر به آن اضافه خواهد شد.

اولین نسخه‌های خودروهای راهیاب پلیس در تابستان سال آینده به عنوان مدل‌های 2020 به اولین ایستگاه‌های پلیس خواهند رسید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : انتخاب سردبیر , تله تایپ , خبر داغ , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه