زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۱/۲۵
» خبر داغ » گرشاسبی: به کسی ربط ندارد که به کی پاداش دادیم!/ اتوبوسی نداشتیم که بفروشیم
تاریخ انتشار : 2018/10/06 - 14:10
 کد خبر: 19925
 455 بازدید

"این قدر که کار سخت است، آرزو دارم از پرسپولیس بروم"

گرشاسبی: به کسی ربط ندارد که به کی پاداش دادیم!/ اتوبوسی نداشتیم که بفروشیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان این که آرزو دارد از این باشگاه کنار برود، گفت: به دنبال اخذ مجوز خرید ارز از سوی دولت است.

گرشاسبی: به کسی ربط ندارد که به کی پاداش دادیم!/ اتوبوسی نداشتیم که بفروشیم

حمیدرضا گرشاسبی درباره پیروزی پرسپولیس برابر السد قطر در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: این پیروزی برای ما شیرین بود و به دنبال این هستیم که بازیکنان ما در باد این برد نخوابند تا ان‌شاءالله در بازی برگشت با انجام یک بازی خوب بتوانیم نتیجه دلخواه را بگیریم. امیدوارم بازیکنان همانند بازی رفت در بازی برگشت نیز با تمام وجود بازی کنند.

او درباره پرداخت پاداش بعد از برد الدحیل به بازیکنان و این که عنوان شده مبلغ ۵۰ میلیون تومان پاداش هم به افرادی همچون مدیر رسانه‌ای و افسر امنیتی پرداخت شده است،‌ گفت: به کسی ربطی ندارد که ما چگونه پاداش داده‌ایم. پاداشی بوده که به همه پرداخت کرده‌ایم. به کسی ربطی ندارد که بخواهد در مباحث ریز باشگاه دخالت کند. خود رسانه‌ها دائما می‌گویند پاداش بدهید حالا که پرداخت کرده‌ایم می‌گویند چرا پاداش داده‌اید. طبق لیستی که به AFC داده بودیم پاداش پرداخت کردیم.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی پیرامون مباحث ارزی باشگاه پرسپولیس و این که باشگاه هنوز نتوانسته مطالبات بازیکنان و مربیان خارجی‌اش را پرداخت کند،‌ گفت: این گونه مباحث در اختیار من نیست، پنج ماه است که به دنبال حل آن هستیم اما حل نشده است. آقای دکتر سلطانی‌فر قول داده‌اند ظرف دو سه روز آینده مشکل را حل کنند. ما به دنبال دلار دولتی نیستیم بلکه به دنبال مجوز خرید ارز هستیم.

گرشاسبی همچنین درباره پاداشی که از سوی AFC بابت صعود پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت می‌شود هم گفت: فعلا از این پاداش خبری نیست. البته مبلغ آن هم حدود ۲۵۰ هزار دلار است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اتوبوس باشگاه پرسپولیس به خاطر بدهی‌ها فروخته شده است، گفت: اتوبوسی به نام باشگاه پرسپولیس وجود نداشته و این اتوبوس که عنوان می‌شود در مالکیت باشگاه پرسپولیس نبوده است. قرار بود اتوبوسی از شرکت عقاب خریداری شود که باشگاه نتوانست پول آن را تامین کند. شرکت عقاب هم محبت کردند و رنگ پرسپولیس را روی بدنه و صندلی‌ها کار کردند و بعد که دیگر نتوانستیم پولش را بدهیم اتوبوس را در اختیار نگرفتیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مباحثی که پیرامون بازنشستگی‌هاش مطرح شده و این که آیا قصد کناره گیری از باشگاه را دارد یا خیر؟ گفت: تا امروز نامه‌ای در این باره به باشگاه پرسپولیس نرسیده اما آرزویم این است که از باشگاه کنار بروم. این قدر کار سخت است که دیگر ماندن برایم سخت شده است. اگر به ما بگویند بروید ۱۰۰ درصد کنار می‌رویم. هر چه قانون بگوید انجام خواهیم داد.

او در پاسخ به این سوال که با توجه به این که باشگاه پرسپولیس از دولت بودجه‌ای دریافت نمی‌کند آیا مشمول قانون بازنشستگان می‌شود یا خیر؟ گفت: این مساله را باید وزارت ورزش بررسی کند و به آن پاسخ دهد من نمی‌توانم درباره آن صحبت کنم.

وی در پایان درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما ناامید نیستیم، اگر موانع از سر راهمان برداشته شود این شانس را داریم که قهرمان شویم. بزرگ‌ترین مشکل هم در حال حاضر مجوز ارزی است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه