زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۴
» اجتماعی » اعلام جزئیات خطوط ویژه سرویس مدرسه (+جدول)
تاریخ انتشار : 2018/10/01 - 12:38
 کد خبر: 19108
 283 بازدید

اعلام جزئیات خطوط ویژه سرویس مدرسه (+جدول)

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی در مورد ایستگاه‌های سرویس مدرسه توضیحاتی ارائه کرد.

اعلام جزئیات خطوط ویژه سرویس مدرسه (+جدول)

به گزارش تدبیر تازه نیوز، پیمان سنندجی در مورد طرح ویژه تعبیه “ایستگاه‌های سرویس مدرسه” در نقاط مختلف گفت: در عمده کشورها، سرویس مدرسه تحت عنوان (اسکول باس) در نظر گرفته شده که در مسیرهای مشخصی تردد می‌کنند تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌ها، فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی به دانش‌آموزان، آموزش داده شود.

وی با بیان اینکه امسال برای اولین بار ۲۲ خط از خطوط اتوبوسرانی به سبک سرویس مدرسه (اسکول باس) به دانش آموزان تهرانی خدمت رسانی خواهد کرد، گفت: برای اولین بار در هر یک از مناطق ۲۲ گانه، مسیری که بیشترین مدرسه در آن قرار دارد، را شناسایی کرده و اتوبوسی خاص با پلاکارد “اتوبوس مدرسه” که با تابلوهای ویژه مدارس تزئین شده، صرفا به دانش آموزان خدمت دهی می‌کند.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده این اتوبوس‌ها در سه نوبت صبح، ظهر و عصر در مسیرهای پیش بینی شده به دانش آموزان سرویس دهی خواهند کرد.

سنندجی با بیان اینکه سرفاصله حرکت این اتوبوس‌های ۱۵ دقیقه در نظر گرفته شده است ادامه داد: همچنین برای دانش آموزانی که از این سرویس مدارس استفاده می کنند کارت‌هایی با ۵۰ درصد تخفیف نیز در نظرگرفته شده تا دانش آموزان ترغیب شوند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

اعلام جزئیات خطوط ویژه سرویس مدرسه (+جدول)

اعلام جزئیات خطوط ویژه سرویس مدرسه (+جدول)


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , حمل و نقل , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه