زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۸
» بانک و بیمه » خبر خوب از تیم السد برای پرسپولیسی‌ها
تاریخ انتشار : 2018/09/30 - 20:00
 کد خبر: 19055
 540 بازدید

خبر خوب از تیم السد برای پرسپولیسی‌ها

تمرین شب گذشته تیم فوتبال السد به برنامه‌های ویژه تاکتیکی خصوصا کارهای ترکیبی با حضور عناصر هجومی این تیم اختصاص داشت. فریرا سرمربی السد در بخش پایانی این تمرین شوت به دروازه از زاویه‌های مختلف را در برنامه شاگردانش قرار داد.

خبر خوب از تیم السد برای پرسپولیسی‌ها

پرس شدید بازیکنان حریف از دیگر برنامه‌های مورد نظر سرمربی السد بود که در تمرین این تیم با جدیت دنبال شد و احتمالا یکی از برنامه‌های دردسرساز میزبان بازی سه‌شنبه شب مقابل پرسپولیس به شمار می‌رود.

تمامی بازیکنان السد در تمرین شنبه شب حضور فعال داشتند با این وجود حسن الهیدوس و سعد الدوساری هنوز به وضعیت ایده‌آل خود نرسیده‌اند و احتمالا نمی‌توانند به عنوان 11 بازیکن اصلی در ترکیب السد مقابل پرسپولیس حضور داشته باشند. با این وجود گفته می‌شود احتمال حضور هیدوس در نیمه دوم بسیار زیاد است، بازیکنی که در بازی مقابل استقلال هم برای نماینده فوتبال ایران خطرساز ظاهر شده بود.

تمرین اصلی السد یکشنبه شب در استادیوم جاسم بن حمد دوحه برگزار می‌شود و فریرا برنامه‌های تاکتیکی اصلی خودش را در این تمرین مرور خواهد کرد.

دیدار رفت السد و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 18:30 روز سه شنبه هفته جاری در قطر برگزار می‌شود. بازی برگشت دو تیم اول آبان در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه