زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۲/۵
» خبر داغ » برانکو : مقابل استقلال بازی می‌کردیم نه سپیدرود/ شفر بابت ماهینی ابراز تاسف کرد
تاریخ انتشار : 2018/09/27 - 22:28
 کد خبر: 18695
 187 بازدید

برانکو : مقابل استقلال بازی می‌کردیم نه سپیدرود/ شفر بابت ماهینی ابراز تاسف کرد

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس از نمایش تیمش مقابل استقلال تمجید کرد.

برانکو : مقابل استقلال بازی می‌کردیم نه سپیدرود/ شفر بابت ماهینی ابراز تاسف کرد

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در نشست خبری بعد از مصاف با استقلال درباره تساوی در این دیدار گفت: دربی را پشت سر گذاشتیم. انتظارات از دو تیم زیاد بود و به بازیکنانم برای جنگیدن، شوق و تلاشی که داشتند تبریک می‌گویم. از هوادارانی که ما را ۹۰ دقیقه تشویق کردند، تشکر می‌کنم.

برانکو افزود: این نتیجه مثبت بود و با این نتیجه مثبت به قطر می‌رویم. با وجود اینکه بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان است، از این بابت خوشحال هستم و افتخار می‌کنم که مصلحت اندیشی نکردیم و همچنان دیدگاه و فلسفه خود را حفظ کردیم و دنبال برد بودیم. در بخش عمده‌ای از بازی کنترل در دست ما بود و تیم بهتر زمین بودیم و به همین خاطر راضی و خوشحالم، هر چند که نبردیم. نکته مهم این است که همیشه فرهنگ برد و قهرمانی را همیشه حفظ می‌کنیم. متاسفانه ماهینی را از دست دادیم. به طبع معایناتی که انجام دادیم، او را در این فصل دیگر نخواهیم داشت. همچنان به دنبال آماده سازی برای لیگ قهرمانان هستیم و نکته خوشحال کننده این است که بازیکنان هر دو تیم تلاش کردند و نفس بریده از زمین خارج شدند. بازیکنان و مربی تیم رقیب به ملاقات ماهینی آمدند و تاسف خود را اعلام کردند.

برانکو ایوانکوویچ  سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که چرا دو تیم به دنبال برد نبودند، عنوان کرد: این یک داربی بود و هر دو طرف نقش بزرگی داشتند. من موافق نیستم که بازی خوب نبود. هر چند بازی بدون گل شد و مطمئنا اگر پر گل می‌شد، بهتر بود اما فراموش نکنید بهترین تیم‌های ایران بازی می‌کردند و نتیجه برای هر دو تیم مهم بود. نباید انتظار داشت که هر بازی ۶ گل بزنیم. این بازی یک جنگ بود و استقلال ۶ ملی پوش دارد. آنها بازی‌های سختی در آسیا داشتند و طبیعی است که با تراکم این کیفیت، ساده نیست به نتیجه برسیم. خود شما دیدید که بعضی تیم‌های اروپایی چگونه صعود کردند؛ بارسلونا یا رئال یا منچستر در جام حذفی را دیدید. کار ساده نیست. بازی پر محتوا بود و از هر دو طرف میل به برد داشتند. در این بازی‌ها گل ها از روی شانس های اندک به ثمر می‌رسد.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به افت پرسپولیس نسبت به بازی سپید رود و تعویض‌های این تیم بیان کرد: ما برابر استقلال بازی کردیم. برابر سپید رود ۵۴۶ پاس و ۷۰ درصد مالکیت توپ داشتیم اما حریف ما استقلال بود. سپیدرود ته جدول است و استقلال تیمی تقویت شده که مدعی قهرمانی است. شما نمی توانید برابر استقلال ۸ موقعیت گل داشته باشید. مهدی رحمتی، چشمی، منتظری، زکی پور، کریمی و چشمی ملی پوشان استقلال هستند. یک بازی بین دو تیم خیلی قوی بود و این یک دربی بود. هر دو تیم دنبال قهرمانی کشور هستند و به همین دلیل من از نحوه بازی تیم راضی هستم و البته اگر می‌بردیم، خوشحال‌تر می شدم.

وی افزود: چه گونه می‌شود در دربی مصلحت‌اندیشی کرد و نیم‌ نگاهی به السد داشت؟ مهاجمان ما بالا حمله می‌کردند اما مدافعان استقلال ملی‌پوش هستند. تیم ما نبض بازی را در دست داشت و موقعیت‌های ما معمولا باید به گل تبدیل سود. روی علیپور پنالتی انجام شد. معمولا کمال آن موقعیت‌ها را گل می‌کرد. بازی محکم و خوب بود و دوتا از بهترین‌ تیم‌های ایران بازی می‌کردند. هواداران دو تیم تاثیرگذار هستند و بابت این بازی تبریک می‌گویم.

برانکو درباره نیمکت‌نشینی عالیشاه گفت: بازی دربی ویژه است و بازیکنان باکیفیت بازی می‌کنند.مشکل ما مصدومیت ماهینی بود که باعث شد کل دفاع تغییر کند. ما فضایی برا سرعت بخشیدن نداشتیم چون استقلال خوب دفاع می‌کرد. ما محرمی و امیری را به هرحال نداریم. مثل این می‌ماند که ما بگوییم چرا علی دایی و مهدوی‌کیا را نداریم. رفتن این بازیکنان مربوط به گذشته است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه