زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۱/۲۵
» اجتماعی » کندوان جمعه یک طرفه می شود
تاریخ انتشار : 2018/09/27 - 15:01
 کد خبر: 18669
 469 بازدید

کندوان جمعه یک طرفه می شود

پلیس راه با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای استان مازندران از یکطرفه شدن تردد خودروها در محور کندوان از ساعت 14 تا 24 جمعه هفته جاری خبر داد.

کندوان جمعه یک طرفه می شود

پلیس راهور روز چهارشنبه اعلام کرد که محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت 12 ظهر امروز (چهارشنبه) آغاز می شود و تا 6 بامداد شنبه هفتم مهر ماه برقرار است. بر این اساس ، تردد هر نوع موتور سیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه ممنوع خواهد بود .

** محور کندوان

– رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت 14 تا 24 جمعه ششم مهرماه از کرج به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 جمعه از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

– همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر ، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی ، ادامه دارد .

** محور هراز

– رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است .
– براساس اعلام پلیس راه ، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت 8 صبح تا 12 شب روزهای پنجشنبه و جمعه پنجم و ششم مهر ماه در جاده هراز ممنوع است .

** وضعیت جوی

بر اساس اعلام هواشناسی اکنون هوای سیاه بیشه در جاده کندوان صاف و دمای هوا نیز 14 درجه سانتی گراد است.

همچنین هوای روز پنجشنبه در این جاده کوهستانی صاف تا قسمتی ابری پیش بینی شده و دمای هوا نیز بین 11 تا 21 درجه بالای صفر در نوسان است.

هوای روز جمعه این محور کوهستانی نیز صاف تا نیمه ابری در بعد از ظهر با افزایش ابر پیش بینی شده و دمای هوای نیز بین 11 تا 18 درجه سانتیگراد در نوسان خواهد بود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه