زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۱/۲۵
» حوادث » کلاهبردار ۲۴۵۰ میلیارد ریالی دستگیر شد
تاریخ انتشار : 2018/09/26 - 15:22
 کد خبر: 18562
 224 بازدید

کلاهبردار ۲۴۵۰ میلیارد ریالی دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که از ۴۰۰۰ نفر بیش از ۲۴۵ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود.

کلاهبردار ۲۴۵۰ میلیارد ریالی دستگیر شد

سردار علیرضا لطفی دراین باره گفت: از مدت ها قبل با ارجاع شکایت های متعددی از سوی شهروندان در مورد کلاهبرداری از آنان در پوشش سرمایه گذاری ، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سرانجام با شناسایی سرنخ هایی از این فرد، متهم شناسایی و دستگیر شد، اظهار کرد: متهم که به بهانه سرمایه گذاری و در پوشش یک طلافروشی در منطقه شرق تهران اقدام به کلاهبرداری از ۴۰۰۰ نفر کرده بود روز گذشته دستگیر و به اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

به گفته لطفی، این فرد درمجموع بیش از ۲۴۵ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود.

لطفی درباره جزئیات بیشتر این پرونده گفت: این پرونده ای از اواخر شهریور ماه سال جاری به اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد و متهم آن صاحب یک طلافروشی در منطقه تهرانپارس – خیابان فرجام بود. پس از دریافت بیش از 245 میلیارد تومان از بیش از 4000 نفر از شهروندان ، متواری شده بود.

وی با بیان اینکه متهم پرونده به بهانه سرمایه گذاری و پرداخت سود ماهیانه اقدام به دریافت پول از مالباختگان کرده بود، گفت: مالباختگان مبالغ مختلفی را به متهم پرداخته کرد بودند، بطوری که حتی مالباخته ای در شکایت خود گفته بود که به دلیل اطمینانی که به متهم داشته بیش از چهار میلیارد تومان پول به این فرد پرداخت کرده است.

لطفی افزود:‌ در حال حاضر قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده صادر شده است و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه