زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۴
» خبر داغ » مادر بی رحم پس از زایمان 6 قلوهایش را تکه تکه کرد!
تاریخ انتشار : 2018/09/24 - 16:38
 کد خبر: 18172
 725 بازدید

مادر بی رحم پس از زایمان 6 قلوهایش را تکه تکه کرد!

مادری 40 ساله در ایالت یوتا آمریکا 6 نوزاد خود را به طرز فجیعی به قتل رساند.

مادر بی رحم پس از زایمان 6 قلوهایش را تکه تکه کرد!

طبق گزارش پلیس، «مگان هونتسمن»، پس از این که 6 قلو باردار شد به دور از چشم خانواده اش و بدون اجازه همسرش از شهر خود فرار و در شهر دیگری پنهانی زندگی و زایمان کرد. وی بعد از زایمان و مرخص شدن از بیمارستان در گاراژ خانه اش 6 نوزاد خود را خفه و با تکه تکه کردن آن ها اجسادشان را در پلاستیک جا ساز و در کارتون هایی گوشه انباری پنهان کرد.
همسایه زن جوان که در جریان بارداری و زایمان «مگان» بود، برای ملاقات به خانه او رفت که متوجه شد مگان در گاراژ در حال مخفی کردن پلاستک های مشکی رنگی در جعبه است و خود در حالی که مضطرب است مدام دست های خونی اش را با لباس پاک می کند.
زن همسایه که از ترس دچار شوک شده بود با سرعت به سمت خانه اش رفت و با اداره پلیس یوتا تماس گرفت. زمانی که ماموران پلیس به خانه مگان آمدند او را در حال دور انداختن لباس های خونی‌اش دستگیر کردند.
وی در بازجویی ها گفت که به دلیل بارداری ناخواسته اش و تنفر زیاد نسبت به همسرش از خانه فرار کرده و به دور از چشم او زایمان و این را قتل انجام داده است.
افسرپرونده پس از ثبت اعترافات مگان و پیدا کردن اجساد نوزادان، متهم را برای اجرای حکم قانونی به دادگاه منتقل کرد. طبق رای هیات منصفه، مگان مقصر شناخته شد و قاضی دادگاه او را به 30 سال زندان محکوم شد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : خبر داغ , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه