زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۴
» خبر داغ » پرو هنگام خرید لباس در این کشور ممنوع شد!
تاریخ انتشار : 2018/09/23 - 10:26
 کد خبر: 17855
 478 بازدید

پرو هنگام خرید لباس در این کشور ممنوع شد!

گردشگران و ساکنان محلی اسپانیا از این پس فقط با پرداخت پول، می توانند لباس ها را پرو کنند.

پرو هنگام خرید لباس در این کشور ممنوع شد!

مقامات به این دلیل این تصمیم را گرفته اند که مشتریان به خرید آنلاین رو آورده اند. مشتری در یک فروشگاه لباس مورد علاقه خود را با سایز مناسب بر تن می کند و آنرا امتحان می کند و سپس در نهایت از فروشگاه آنلاین، خرید خود را انجام می دهد تا ارزانتر برای او شود.

مشاور امور اقتصادی و مالی صنف البسه این پیشنهاد را داده است. وی گفت: اگر هیچ کاری انجام نشود، مشتریان همچنان خرید آنلاین خود را انجام می دهند. حفظ ایده های نوآورانه و انگیزه هایی برای حفظ تجارت های کوچک از جمله دیگر دلیل این ایده می باشد.

پیش از این در خبرها آمده بود که یکی از طراحان لباس خوش ذوق ایرانی خانم محبوب رحیمیان اولین بار است که با ترتیب دادن یک فشن شوی متفاوت، تعریف مدلینگ را تغییر داده است، ایشان لباسهایش را بر تن معلولین نموده است.

این طراح، شوی لباسی متفاوت با اجرای 40 معلول برگزار کرد. این خانم صاحب برند “محبوب تهران” است و به طراحی لباسهای مخصوص برای افراد دارای معلولیت با توجه به محدودیت های حرکتی هرکدام از آنها میپردازد. لباسهایی با جنس های راحت و خاص که حساسیت ایجاد نکند. ایده این خانم با استقبال بسیاری رو به رو شده است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه