زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۸
» خبر داغ » هم گروهی‌های والیبال ایران در دور دوم قهرمانی جهان
تاریخ انتشار : 2018/09/19 - 12:45
 کد خبر: 17236
 250 بازدید

هم گروهی‌های والیبال ایران در دور دوم قهرمانی جهان

تیم ملی والیبال ایران در دور دوم رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان در گروه G با تیم‌های آمریکا، کانادا و بلغارستان هم گروه شد.

هم گروهی‌های والیبال ایران در دور دوم قهرمانی جهان

در پایان دور گروهی رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸، گروه‌بندی دور دوم این مسابقات نیز مشخص شد و تیم‌ ملی والییال ایران در گروه G با تیم‌های آمریکا، کانادا و بلغارستان‌ هم‌گروه شد و باید پس از سه روز استراحت از جمعه به مصاف رقیبانش برود.

دور دوم رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸ با صعود ۱۶ تیم‌ برتر باز هم به صورت گروهی برگزار می‌شود و تیم‌ها با توجه به جایگاه‌شان در دور نخست در چهار گروه چهار تیمی قرار گرفتند.

تیم ملی والیبال ایران در دور نخست مرحله گروهی با کسب چهار پیروزی برابر پورتوریکو، بلغارستان، کوبا و فنلاند و قبول یک شکست مقابل لهستان توانست ۱۱ امتیاز را کسب کند و به دور دوم صعود کند.

هم چنین پس از دیدارهای روز پایانی دور گروهی، گروه‌بندی سایر گروه‌ها نیز مشخص شد که تیم ملی ایتالیا پس از سر گروهی در مرحله اول، در گروه A با تیم‌های روسیه، هلند و فنلاند هم گروه شد تا با توجه به قدرتمندی روس‌ها و هم‌چنین شگفتی‌سازی هلندی‌ها (که فرانسه و برزیل را در مرحله اول شکست دادند)، لاجوردی‌پوشان‌ میزبان کار سختی برای صعود به مرحله حذفی در پیش‌رو داشته باشند.

در گروه F که روی کاغذ به نسبت سایر گروه‌ها راحت‌تر به نظر می‌رسد، تیم ملی برزیل قهرمان المپیک با بلژیک، اسلوونی و استرالیا هم‌گروه شد که با توجه به نمایش هماهنگ شاگردان کواچ در تیم اسلوونی و هم‌چنین شگفتی‌سازی استرالیا با صعود به دور دوم می‌توانیم شاهد بازی‌های دیدنی در این گروه باشیم.

اما در یکی از سخت‌ترین گروه‌ها که می‌توان لقب گروه مرگ را به آن داد، تیم‌های ملی لهستان، صربستان، فرانسه و آرژانتین در گروه H هم‌ گروه شدند که به دلیل حضور سه تیم قدرتمند در کنار حضور مردی متفکر به نام ولاسکو (سرمربی آرژانتین) باید شاهد دیدارهایی زیبا در این گروه باشیم.

گروه‌بندی دور دوم رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸ به ترتیب زیر است:

گروه E
ایتالیا، هلند، روسیه و فنلاند
گروه F
برزیل، بلژک، اسلوونی و استرالیا
گروه G
آمریکا، ایران، کانادا و بلغارستان
گروه H
لهستان، صربستان، فرانسه و آرژانتین


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه