زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۸
» بانک و بیمه » بیمه سرمد حامی تیم کاراته بانوان کشور شد
تاریخ انتشار : 2018/09/17 - 10:29
 کد خبر: 16628
 755 بازدید

در کنار بانک صادرات ایران؛

بیمه سرمد حامی تیم کاراته بانوان کشور شد

بیمه سرمد در کنار بانک صادرات ایران، حامی تیم کاراته بانوان کشور شد.

بیمه سرمد حامی تیم کاراته بانوان کشور شد

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد کاتای تیمی که به منظور شرکت در لیگ جهانی کاراته وان به برلین آلمان سفر کرده اند، با حمایت این شرکت از روز یکشنبه، رقابت های خود را آغاز خواهند کرد و بر اساس قرعه کشی انجام شده در روز پنج شنبه 97/6/22 ، نمایندگان کشورمان در نخستین بازی خود با صربستان روبرو خواهند شد.
الناز تقی پور، نجمه سادات قاضی زاده فرد و شادی جعفری زاده اعضای تیم بانوان کاراته کشور را تشکیل می دهند و فرخ ناز ارباب به عنوان سرمربی، هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، ارباب به عنوان سرمربی تیم کاراته بانوان کشور سوابق ورزشی درخشانی مربی برتر و اخلاق مدار کشور به مدت هفت سال، سرمربی تیم های مختلف با کسب عناوین نخست کشور در سوپر لیگ از جمله ایران خودرو، هواپیمایی هما، فولاد مبارکه سپاهان، دانشگاه آزاد اسلامی، سر مربی تیم ملی رده های مختلف (نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان) به مدت 14 سال پیاپی و سر مربی تیم ملی در بازیهای آسیایی را در کارنامه خود دارد.
تقی پور و قاضی زاده فرد نیز دارای سوابق ورزشی ارزشمندی چون عضویت تیم ملی به مدت ده سال، نایب قهرمان مسابقات آسیایی چین، مقام اول مسابقات لیگ جهانی اندونزی، نایب قهرمان مسابقات آسیایی ازبکستان، نایب قهرمان لیگ جهانی ترکیه، نایب قهرمان مسابقات آسیایی امارات، مقام سوم مسابقات جهانی آلمان، مقام اول مسابقات جام باشگاه های آسیا در ازبکستان، مقام سوم مسابقات لیگ جهانی ترکیه و مقام سوم مسابقات آسیایی اُردن هستند.
جعفری زاده نیز عضو دیگر تیم است که در یکسال اخیر به جمع ملی پوشان کاراته بانوان پیوسته و مقام نخست جهانی سبک شوتوکان، مقام سوم مسابقات لیگ جهانی ترکیه و مقام سوم مسابقات آسیایی اُردن از مهمترین دستاوردهای ورزشی وی به شمار می رود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه