زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۴
» خبر داغ » ژاوی در خدمت مدافع ایرانی
تاریخ انتشار : 2018/09/05 - 10:13
 کد خبر: 15174
 410 بازدید

ژاوی در خدمت مدافع ایرانی

مدافع ایرانی پیشین السد توانست در طول دوران حضورش در این تیم قطری شش بار با پاس‌های ژاوی دروازه حریفان را باز کند و به یک مدافع گلزن تبدیل شود.

ژاوی در خدمت مدافع ایرانی

و ‌به نقل از استاد الدوحه، ژاوی هرناندز، کاپیتان پیشین بارسلونا بعد از جدایی از این تیم با وجود پیشنهادهای خوب اروپایی که داشت تصمیم گرفت که راهی لیگ ستارگان قطر شود. ژاوی السد را به عنوان باشگاه بعدی خود انتخاب کرد و عملکرد بسیار خوبی در این تیم از خود نشان داده است.

این فوق ستاره اسپانیایی در السد با مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی هم بازی شد. روزنامه استاد الدوحه در گزارشی از بازیکنانی سخن به میان آورد که ژاوی بیش‌ترین پاس گل را به آن‌ها داده و نکته جالب این که مرتضی پورعلی گنجی در رده دوم این فهرست جای دارد.

ژاوی بیش‌ترین پاس گل را به بغداد بونجاح، مهاجم گلزن السد داده تا جایی که این مهاجم الجزایری ۱۰ بار با پاس‌های ژاوی دروازه‌ حریفان را باز کرده است.

بعد از بونجاح نوبت به پورعلی گنجی می‌رسد که توانست در طول دوران حضورش در السد شش بار با پاس‌های ژاوی دروازه‌ حریفان را باز کند و به یک مدافع گلزن تبدیل شود.

پورعلی گنجی تصمیم گرفت که بعد از سه فصل حضور در السد این تیم را ترک کند. السد در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف استقلال رفت و توانست در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه‌ سه بر یک به پیروزی برسد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه