زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۳/۴
» اسلایدر دوم » ملانیا ترامپ و احمدی نژاد دست به یکی کردند
تاریخ انتشار : 2018/08/06 - 20:11
 کد خبر: 13590
 403 بازدید

ملانیا ترامپ و احمدی نژاد دست به یکی کردند

دونالد ترامپ از بازیکن معروف بستکبال انتقاد کرد. محمود احمدی نژاد و ملانیا ترامپ از این بازیکن در برابر ترامپ دفاع کردند.

ملانیا ترامپ و احمدی نژاد دست به یکی کردند

همزمان با اوج‌گیری تنش‌ها بین ایران و آمریکا، محمود احمدی نژاد، رئیس‌جمهور سابق ایران، روز یکشنبه در حساب توئیتری خود درباره نزاع بین رئیس‌جمهور دونالد ترامپ و لی‌بورن جیمز، ستاره بسکتبال، اظهار نظر کرد.
اختلاف جیمز و ترامپ هنگامی آغاز شد که جیمز در مصاحبه با شبکه سی‌ان‌ان از ترامپ انتقاد کرد و گفت: ترامپ از ورزش برای تفرقه انداختن میان مردم استفاده می‌کند. این ستاره بسکتبال تصریح کرد: ” ورزش هرگز چیزی نبوده که میان مردم تفرقه بیندازد”.
این اظهارنظر جمیز، با واکنش خشمگینانه ترامپ مواجه شد. ترامپ هوش این بازیکن را زیر سوال برد. با این حال، ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، روز بعد تلاش کرد این موضع را تعدیل کند. سخنگوی ملانیا به نقل از او گفت: ” به نظر می‌رسد که لی‌بورن جیمز کار‌های خوبی به نفع نسل آینده ما انجام می‌دهد. همانگونه که همیشه این کار را کرده است.
بانوی اول، همه را به داشتن گفتگوی باز درباره مسائلی که امروز متوجه کودکان است، تشویق می‌کند”.
در اینجا بود که رئیس‌جمهور سابق ایران با بانوی اول آمریکا همسو شده و هر دو از جیمز دفاع کردند. احمدی نژاد در توئیتر خود نوشت: ” آقای ترامپ، به نظر من، همه، بخصوص رئیس جمهور، باید همه را دوست داشته باشد و میان آن‌ها تمایز قائل نشود. من لی‌بورن جیمز، مایکل جوردن، محمود عبدالرئوف و همه ورزشکاران را دوست دارم وبرای آن‌ها بهترین‌ها را آرزومندم”. این موضع مشترک احمدی نژاد و ملانیا ترامپ، توجه روزنامه تلگراف را به خود جلب کرد. این روزنامه نوشت:” احمدی نژاد ایران با ملانیا در دفاع از لی‌بورن جیمز در برابر دونالد ترامپ متحد شدند”.

منبع: فرارو


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه