زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۱۲/۱۱
» اسلایدر دوم » جنجال بر سر لباس ملانیا ترامپ
تاریخ انتشار : 2018/08/05 - 11:04
 کد خبر: 13403
 260 بازدید

جنجال بر سر لباس ملانیا ترامپ

کت ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا از تولیدات زارا است و پشت آن نوشته شده: خیلی برایم اهمیتی ندارد...

جنجال بر سر لباس ملانیا ترامپ

یک روز پس از عقب‌نشینی دونالد ترامپ از سیاست جدا کردن فرزندان از مهاجران بدون مدرک در آمریکا، هنوز مشخص نیست که چه بر سر صد‌ها کودکی می‌آید که از پدر و مادرشان جدا شده‌اند.

روز چهارشنبه، و به دنبال بالا گرفتن انتقاد‌ها از سیاست‌های مرزی آمریکا، دونالد ترامپ دستور داد که جدا کردن خانواده‌ها تمام شده و از این پس همه اعضای یک خانواده با هم در بازداشت باشند.

بعد از آنکه امکان اسکان کودکان در تاسیسات نظامی مورد پرسش قرار گرفت، از وزارت دفاع آمریکا خواسته شده تا ۲۰ هزار تخت برای بچه‌ها مهیا کند.

ساعاتی بعد از آنکه بانوی اول آمریکا سرزده به یکی از مراکز نگهداری کودکان در مرز تگزاس با مکزیک رفت، وزارت بهداشت از وزارت دفاع خواست تا تخت‌ها را تهیه کنند.

ملانیا ترامپ، بانوی اول ایالات متحده آمریکا، به تاسیساتی سر زد که دولت فدرال برای نگهداری کودکان در ایالت تگزاس ساخته و ده‌ها کودک پناهجو از کشور‌های آمریکای مرکزی در آنجا هستند.

کت ملانیا ترامپ از تولیدات زارا است و پشت آن نوشته شده: خیلی برایم اهمیتی ندارد

دیدار ملانیا ترامپ بنا بود به وجهه رئیس جمهوری کمک کند، اما هنگام ترک واشنگتن او کتی به تن داشت که پشتش نوشته شده بود: “خیلی برایم اهمیتی ندارد “. هرچند سخنگوی بانوی اول آمریکا می‌گوید که انتخاب این کت دلیل خاصی نداشته است، اما سر و صدای زیادی به پا کرد.

 

ملانیا ترامپ در بازگشت از تگزاس باز هم این کت را پوشیده بود.

از پنجم ماه مه (حدود یک ماه و نیم پیش) به این سو بیش از ۲۳۰۰ کودک از والدینشان جدا شده و به مراکز مختلفی در آمریکا فرستاده شده‌اند. این‌ها کودکانی بودند که والدینشان قصد داشتند از مرز‌های جنوبی بدون مدارک قانونی با آن‌ها وارد ایالات متحده شوند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , بین الملل , خبر داغ
ارسال دیدگاه