زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۱/۲۵
» اسلایدر دوم » «میلان» خودرویی با الهام از پرنده شاهین + تصاویر
تاریخ انتشار : 2018/08/02 - 14:43
 کد خبر: 13152
 462 بازدید

«میلان» خودرویی با الهام از پرنده شاهین + تصاویر

میلان رد برخلاف "میلان" موجود در نامش یک خودروی اتریشی است که قدرتش خارق‌العاده عنوان شده است.

«میلان» خودرویی با الهام از پرنده شاهین + تصاویر

به گزارش  “تاپ‌گیر”، این خودرو با ایده جدیدی از طراحی در دنیای ابرخودروها ساخته شده و به جای اینکه از قدرت وحشیانه‌ی خودروهایی مانند مک‌لارن “سنا” یا فورد GT الهام گیرد یا تحت تاثیر قدرت دیوانه کننده مدل‌های مانند “آپولو” یا “پاگانی” باشد، تحت تاثیر “شاهین اتریشی” قرار گرفته است. شما به وضوح می‌توانید این تاثیرپذیری را در دماغه باریک خوردو وو طراحی چراغ‌های آن ببینید.

میلان قرمز، خودرو 1300 اسب‌بخاری اتریشی‌ها

شکل و شمایل “شاهین اتریشی” تنها تاثیری نیست که خودرو روی ظاهر خودرو داشته است. کمپانی میلان نام سه قابلیت این پرنده شکارچی اتریشی را بر حالات رانندگی نهاده است.

کمپانی اتومبیل میلان ادعا می‌کند خودرواش 1306 اسب‌بخار قدرت و 1400 نیوتن‌متر گشتاور دارد. خودرو با بهره گیری از موتور 6.2 لیتری 8 سیلندر کواد توربوشارژ چنین قدرتی را تولید می‌کند و با استفاده از ساختارهای فیبر کربنی، 1300 کیلوگرم وزن دارد. مجموعه اعداد این دو خودرو “رد میلان” را به مدل بسیار سریع تبدیل خواهند کرد تا جایی که خودرو در 2.5 ثانیه به شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت، در 5.5 ثانیه به سرعت صفر تا 200 کیلومتر می‌رسد و برای حرکت 300 کیلومتر در ساعت به 9.9 ثانیه زمان نیاز دارد. خودرو با چنین اعدادی در باشگاه ابرخودروهای 1000 اسبی قرار می‌گیرد. رد و بوگاتی شیرون شانه‌به‌شانه‌ی هم قرار می‌گیرند؛ در واقع در تست سرعت صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ثانیه، شیرون ۰.۱ ثانیه سریع‌تر اما در تست سرعت صفر تا ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت میلان رد یک ثانیه سریع‌تر است.

برای خودرویی با چنین ویژگی‌های دیوانه‌واری قیمتی حدود 2 میلیون یورو در نظر گرفته شده و قرار است 99 دستگاه از آن ساخته شود.

منبع: عصر ایران

 


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , اقتصادی , جذاب ترین ها , خبر داغ , خودرو , مطالب خواندنی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه