زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۹/۱۷
» بانک و بیمه » موفقیت دفتر حقوقی بیمه دانا در وصول مطالبات و جلوگیری از پرداخت خسارات غیر واقع
تاریخ انتشار : 2019/05/28 - 15:27
 کد خبر: 55292
 163 بازدید

موفقیت دفتر حقوقی بیمه دانا در وصول مطالبات و جلوگیری از پرداخت خسارات غیر واقع

مدیر دفتر حقوقی، قراردادها و ممیزی خسارات جانی بیمه دانا، ضرورت دقت و توجه بیشتر در تنظیم و انعقاد قراردادهای گروهی را مورد تاکید قرار داد.

موفقیت دفتر حقوقی بیمه دانا در وصول مطالبات و جلوگیری از پرداخت خسارات غیر واقع

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، عباس لطفی‌مقدم در جمع مدیران این شرکت گفت: برخی از قراردادهای بیمه‌ای واجد ابهاماتی بوده و نیاز به اعمال نظر و دقت بیشتری دارد تا از بروز برخی مشکلات در آینده جلوگیری شود.

وی افزود: با بررسی‌های صورت گرفته، امکان بازنگری در برخی از قراردادها وجود دارد و باید در تنظیم صورت جلسات در موارد مهم دقت بیشتری صورت گیرد.

مدیر دفتر حقوقی و قراردادها و ممیزی خسارات جانی بیمه دانا ، خواستار کسب نظرتخصصی و مشورتی همکاران شرکت از واحد حقوقی و بهره‌مندی از راهنمای‌های حقوقی آنها شد و تاکید کرد: علیرغم زمان بر بودن و پیچیدگی‌های خاصی که در بخش وصول مطالبات از طریق حقوقی وجود دارد، با تلاش همکاران توانستیم حدود ۵۰ میلیارد ریال( در پرونده‌های متعدد) وصولی داشته باشیم.

لطفی‌مقدم اضافه کرد به عنوان نمونه در یک پرونده با مبلغ هفت میلیارد تومان ، دعوی طرف مقابل به نفع شرکت بموجب دفاعیات صورت گرفته مردود اعلام شده است، همچنین با تلاش همکاران این دفتر در حوزه ممیزی دیات، از پرداخت حدود مبلغ 11 میلیارد و 500 میلیون تومان خسارات غیر قابل پرداخت جلوگیری شده است.

وی گفت: در بحث ممیزی هوشمند دیات، درخواست طراحی نرم افزاری را به همکاران فناوری اطلاعات داده‌ایم که با حمایت و مساعدت مدیر عامل این سامانه در آینده آماده بهره برداری خواهد شد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه