زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۹/۱۷
» بانک و بیمه » مهندس مهرانی عضو هیأت مدیره: درسال گذشته بیش از 46 هزارکارت اعتباری پست‌بانک‌ایران واگذارشده است
تاریخ انتشار : 2019/05/28 - 15:18
 کد خبر: 55289
 173 بازدید

مهندس مهرانی عضو هیأت مدیره: درسال گذشته بیش از 46 هزارکارت اعتباری پست‌بانک‌ایران واگذارشده است

مهندس مهرانی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران گفت: برای کمک به قدرت خرید مردم برای خرید کالاهای ایرانی درسال گذشته بیش از 46 هزار کارت اعتباری به ارزش بیش از 10هزار و 448 میلیارد ریال درقالب تسهیلات مرابحه به مشتریان این بانک واگذار شده است.

مهندس مهرانی عضو هیأت مدیره: درسال گذشته بیش از 46 هزارکارت اعتباری پست‌بانک‌ایران واگذارشده است

به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: وی با اعلام این خبر افزود: کارت‌های اعتباری این بانک در سه‌نوع طلائی، نقره‌ای و برنزی صادر می‌شود که کارت‌های طلائی برای تسهیلات بین 300 تا 500 میلیون ریالی، کارت نقره‌ای برای تسهیلات بین 100 تا 300 میلیون ریالی و کارت برنزی نیز برای تسهیلات تا سقف 100میلیون ریال واگذار می‌شود.
مهرانی تصریح کرد: ازمجموع کارت‌های اعتباری صادرشده درسال گذشته حدود 23درصد کارت طلائی، 38درصد کارت نقره‌ای و 39 درصد نیز کارت برنزی بوده است.
عضو هیأت مدیره پست بانک ایران؛ اینترنت بانک را یکی از بهترین خدمات بانکی موجود درکشور دانست و افزود: اینترنت بانک این بانک درسال گذشته بیش از 460 هزار کاربر داشته و با توجه به رضایتمندی کاربران، این تعداد به سرعت درحال افزایش است.
وی تعداد دستگاه‌های خودپرداز فعال این بانک را 2938 دستگاه اعلام کرد و تصریح کرد: از مجموع این دستگاه‌ها تعداد 519 دستگاه مالکیتی، 1249دستگاه متعلق به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، 1008دستگاه مربوط به صاحبان باجه‌ها و 217 دستگاه نیز بصورت واگذاری استیجاری به اشخاص در قالب پرستاری است.
مهرانی؛ اپلیکیشن سکه همراه پست بانک ایران را یکی از خدمات مطلوب این بانک به مشتریان عنوان کرد و گفت: درسال گذشته در این اپلیکیشن با 108 هزار کاربر، بیش از یک میلیون و 268 هزار تراکنش انجام شده است.
وی نرم‌افزار پست‌بانک‌ایران را یکی از به‌روزترین و بهترین نرم‌افزارهای بانکی کشور عنوان‌کرد و افزود: زیرساخت نرم‌افزاری این بانک شرایط را برای توسعه کمی‌وکیفی هرچه بیشتر خدمات فراهم‌کرده و مطمئناً با برنامه‌های طراحی‌شده خدمات جدید و متنوعی به هموطنان ارائه خواهد شد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه