زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۹/۱۸
» اجتماعی » کودک آزار مرندی تحت تعقیب قضایی است
تاریخ انتشار : 2019/05/28 - 12:44
 کد خبر: 55183
 139 بازدید

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی:

کودک آزار مرندی تحت تعقیب قضایی است

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: پدری که در شهرستان مرند اقدام به کودک آزاری کرده بود، تحت تعقیب قضایی است، از دادستان خواسته‌ایم تا روشن شدن وضعیت پدر و مادر و تکلیف آنها، این کودک را به طور موقت به بهزیستی بسپارند.

کودک آزار مرندی تحت تعقیب قضایی است

محسن ارشدزاده در تشریح این خبر اظهار کرد: روز پنجشنبه (دوم خرداد ماه) یک مورد کودک آزاری به اورژانس اجتماعی گزارش شد و پس از بررسی مددکاران که بلافاصله در محل حضور یافتند، مشخص شد که کودک از سوی پدر مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

وی افزود: پدر کودک پس از انتقال وی به بیمارستان، متواری شده و این دختر بچه سه ساله هم اکنون در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز بستری است، وی به دلیل شدت جراحات وارده، بیهوش شده و خونریزی مغزی کرده بود که پس از مداخلات درمانی، هوشیاری‌اش را به دست آورده و بهبود پیدا کرده است و پروسه درمان ادامه دارد.

وی تاکید کرد: بهزیستی استان نیز علیه پدر به دادگستری مرند اعلام جرم کرده و مراجع قضایی پیگیر ماجرا هستند و اقدامات لازم از طریق مراجع قضایی انجام شده است.

ارشدزاده خاطرنشان کرد: متاسفانه سال گذشته نیز مورد مشابهی در شهرستان مرند روی داده بود، اما کمتر موردی پیش می‌آید که کودک به بیمارستان منتقل شود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حوادث , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه