زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۷/۱۳
» خبر داغ » کدام کشور رکورد استفاده از شبکه‌های اجتماعی را زده است؟
تاریخ انتشار : 2019/02/03 - 13:31
 کد خبر: 39150
 170 بازدید

کدام کشور رکورد استفاده از شبکه‌های اجتماعی را زده است؟

نتایج یک گزارش جهانی نشان می‌دهد که مردم فیلیپین بیشترین زمان خود را به کار با اینترنت اختصاص می‌دهند.

کدام کشور رکورد استفاده از شبکه‌های اجتماعی را زده است؟

نتایج به دست آمده از یک بررسی جدید حاکی از آن است که مردم فیلیپین بیشترین زمان استفاده از اینترنت را در جهان دارند به طوری که در سال ۲۰۱۸ میلادی به طور میانگین ۱۰ ساعت و دو دقیقه را آنلاین بوده‌اند.

در عین حال شبکه‌های اجتماعی سهم حائز اهمیتی از زمان مورد نیاز برای کار کردن با اینترنت را به خود اختصاص داده‌اند. در فیلیپین، مردم روزانه به طور میانگین چهار ساعت و ۱۲ دقیقه را به کار با شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند و این درحالیست که میانگین جهانی گشت‌وگذار در این شبکه‌ها دو ساعت و ۱۶ دقیقه است.

با این حال اگرچه میانگین جهانی هفت ساعت کار با اینترنت در روز می‌تواند نگران کننده باشد اما این ارقام در واقع نمی‌تواند نشان‌دهنده گستردگی اعتیاد به اینترنت باشد چرا که برای مثال، آمار بالای کاربری اینترنت برای فیلیپینی‌ها عمدتاً انعکاس جمعیت قابل توجهی از مردم این کشور است که در خارج مشغول به کار هستند.

در این گزارش همچنین آمده است که مردم برزیل با اختصاص ۹ ساعت و ۲۹ دقیقه کار با اینترنت در رتبه دوم این فهرست قرار دارند. همچنین مردم تایلند با ۹ ساعت و ۱۱ دقیقه، مردم کلمبیا با ۹ ساعت و مردم اندونزی با هشت ساعت و ۳۶ دقیقه در رتبه‌های بعدی جای گرفته‌اند.

بررسی‌ها حاکی از آن است که مردم سراسر جهان به طور میانگین شش ساعت و ۴۲ دقیقه از روز را به کار با اینترنت اختصاص داده می‌دهند. همچنین مردم آمریکا به طور میانگین شش ساعت و ۳۱ دقیقه را آنلاین هستند و در مقابل مردم چین و انگلیس که به ترتیب پنج ساعت و ۵۲ دقیقه و پنج ساعت و ۴۶ دقیقه با اینترنت کار می‌کنند.

به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان، در عین حال در میان کشورهایی که در این مطالعه مورد بررسی قرار گرفته‌اند مردم ژاپن کمترین زمان را آنلاین هستند که روزانه به طور میانگین سه ساعت و ۴۵ دقیقه است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , فناوری
ارسال دیدگاه