زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۲/۱/۱۱
» خبر داغ » خریدار پرسپولیس مشخص شد
تاریخ انتشار : 2018/12/10 - 15:22
 کد خبر: 31005
 458 بازدید

خریدار پرسپولیس مشخص شد

با اعلام تصمیم قطعی دولت و وزارت ورزش وجوانان برای واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران، متقاضیان مالکیت این دو باشگاه اعلام حضور کرده اند و در تازه ترین خبر، چهره سرشناس ورزش کشور برای خرید تیم پرسپولیس دست به کار شده است.

خریدار پرسپولیس مشخص شد

بعد از اعلام و تاکید مسعود سلطانی فر وزیر ورزش مبنی بر جدی بودن تصمیم دولت برای فروش و انتقال مالکیت سرخابی ها، حالا افراد زیادی دست بکار شده اند اما در این میان چهره های غیر ورزشی زیادی هم دیده می شوند که به نظر نمی رسد پیشنهادشان چندان جدی باشد اما امروز مجید احتشام زاده قهرمان بی بدیل تنیس روی میز ایران طی سه دهه پس از انقلاب که غیر از مربیگری حرفه ای، همچنان در رده پیشسکوتان برای پینگ پنگ ایران به میدان می رود، به وزارت ورزش مراجعه کرد و مراحل تهیه اسناد حضور در مزایده را طی نمود.

احتشام زاده در این باره گفت: من به نمایندگی از گروهی از دوستانم که در کنار علاقه به باشگاه پرسپولیس، توانایی پرداخت مبالغ خرید و مهمتر از آن اداره باشگاه را دارند، وارد شدم و امروز ثبت نام کردم.

قهرمان سابق ایران و یکی از چهره های برجسته پینگ پنگ آسیا که در چندین دوره بازیهای آسیایی نیز حضور داشته است، تاکید کرد: برنامه کامل و مدونی برای اداره اصولی و مدرن باشگاه پرسپولیس داریم و این باشگاه محبوب را تحت استاندارد آلمانی ها به سطوح بالای فوتبال بین المللی خواهیم رساند.

گفتنی است این رییس پیشین هیات تهران که سالهاست فوتبال را در رادیو به عنوان مجری و کارشناس تحلیل می کند، در دور گذشته واگذاری باشگاه پرسپولیس نیز اعلام حضور کرده بود اما با مشورت رییس وقت فدراسیون و اطلاع از بی ثمر بودن پروسه واگذاری، کنار کشیده بود.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه