زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۹/۹
» اسلایدر دوم » غذای لاکچری 70 میلیونی خاندان سلطنتی انگلیس
تاریخ انتشار : 2018/12/04 - 14:01
 کد خبر: 30156
 702 بازدید

غذای لاکچری 70 میلیونی خاندان سلطنتی انگلیس

روز‌های پیش از جشن کریسمس شلوغ‌ترین فصل کار برای تولیدکنندگان ماده خوراکی قیمتی است که یکی از اصلی‌ترین مشتریان آن خاندان سلطنتی انگلیس هستند.

غذای لاکچری 70 میلیونی خاندان سلطنتی انگلیس

خاویار بلژیک ماده غذایی بسیار گرانقمیتی است که مشتری اصلی و ثابت آن خاندان سلطنتی انگلیس هستند. در روزهای باقیمانده تا جشن کریسمس حسابی سر تولیدکنندگان آن شلوغ است و این ایام شلوغ ترین روزهای کاری برای آنها محسوب می شود تا جشن سال نو میلادی آماده باشند.

بد نیست بدانید که قیمت هر کیلو از این خاویار مخصوص بلژیک تقریبا چیزی میان 1300 تا 4000 پوند است. شرکت مشهور ویلی وردونک یکی از تولیدکنندگان سرشناسی است که در یک مزرعه ماهی خاویار را پرورش داده و با دقت تمام بر تغذیه آنها نظارت دارد. مدیر این مجموعه در شعبه شهر موسکرون درباره حرفه خود می گوید: ما در تلاش هستیم که تازه ترین و با کیفیت ترین تخم ماهی خاویار را به مشتری های خاص ارائه دهیم و با تولیدکنندگان بزرگی چون چین و ایتالیا نیز رقابت داریم.

البته ناگفته نماند ملکه انگلیس از رژیم غذایی خاصی برای خود پیروی می کند که دارن مک گریدی آشپز سابق کاخ باکینگهام با 15 سال سابقه در دربار انگلیس درباره منوی غذایی الیزابت دوم توضیحاتی ارائه داد. به گفته این سرآشپز در رژیم غذایی ملکه از برنج، سیب زمینی و ماکارانی خبری نیست و اسم سیر هم اصلا و ابدا در آن جایی ندارد. همچنین تمامی خدمتکاران نیز از مصرف آن محروم هستند تا رایحه ناخوشایندش در فضای قصر نپیچد. علاقه الیزابت دوم به ورقه های نازک گوشت اما انکار ناپذیر است و خوردن موز هم تنها به صورت قطعه های کوچک و با چنگال برای وی لذتبخش است. در ادامه تصاویری که یورونیوز درباره تولید خاویار برای خاندان سلطنتی انگلیس منتشر کرده را مشاهده می کنید.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , خبر داغ , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه