زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۹/۹
» بین الملل » ارجاع پرونده نتانیاهو و همسرش به دادستانی
تاریخ انتشار : 2018/12/02 - 18:24
 کد خبر: 29895
 461 بازدید

به اتهام فساد

ارجاع پرونده نتانیاهو و همسرش به دادستانی

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) با بیان اینکه توصیه‌های پلیس اسرائیل برای تشکیل پرونده‌ای درباره اتهامات فساد علیه او و همسرش به لحاظ حقوقی الزام‌آور نیستند، ابراز اطمینان کرد، دفتر دادستانی این رژیم موردی برای ارجاع پرونده به دادگاه نخواهد یافت.

ارجاع پرونده نتانیاهو و همسرش به دادستانی

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، پلیس رژیم صهیونیستی با استفاده از اختیاراتش به دادستان‌ها توصیه کرده است تا بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و همسرش را به اتهام فساد تحت پیگرد قرار دهد. پیش از آن تحقیقاتی درباره روابط آنها با رهبری بیزک (Bezeq) موسوم به پرونده ۴۰۰۰، بزرگترین تامین‌کننده ارتباطات مخابراتی اسرائیل انجام شد.

اما در خصوص همسرش ساره نیز پلیس اعلام کرده که مدارک کافی در زمینه رشوه و دور زدن قانون وجود دارند.

نتانیاهو در پیامی توئیتری نوشت: توصیه‌های پلیس هیچ‌گونه وجاهت قانونی ندارند. اخیرا مقام‌های صالح توصیه‌های پلیس علیه برخی از چهره‌های دولتی را رد کرده‌اند. من اطمینان دارم که در این پرونده، مقام‌های صالح، پس از بررسی تمامی امور، به این نتیجه می‌رسند که چیزی نبوده است زیرا در واقع چیزی وجود ندارد.

بنیامین نتانیاهو در ادامه گفت، چنین توصیه‌هایی از جانب پلیس رژیم صهیونیستی و زمانبندی انتشار آنها “مایه تعجب نیست” زیرا آنها “ساختگی” هستند و پیش از آغاز بازجویی‌ها هم این موضوع “فاش” شده بود.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : بین الملل , خبر داغ
ارسال دیدگاه