زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۹/۹
» تله تایپ » سردار نقدی: در تمام شاخه‌های تسلیحاتی از زیر دریا تا مافوق جو بومی هستیم
تاریخ انتشار : 2018/12/01 - 20:55
 کد خبر: 29819
 369 بازدید

سردار نقدی: در تمام شاخه‌های تسلیحاتی از زیر دریا تا مافوق جو بومی هستیم

سردار نقدی معاون فرهنگی سپاه گفت: استقلال نیروهای مسلح در ساخت تجهیزات نظامی حاصل خودباوری و اعتماد به دانشگاه‌ها‌ است و اگر سایر بخش‌های صنعتی کشور نیز از همین رویه تبعیت کنند، شاهد پیشرفت‌های روز افزون در تمام حوزه‌ها خواهیم بود.

سردار نقدی: در تمام شاخه‌های تسلیحاتی از زیر دریا تا مافوق جو بومی هستیم

محمدرضا نقدی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص الحاق ناوشکن «سهند» به ارتش جمهوری اسلامی و پیشرفت انقلاب اسلامی در زمینه تجهیزات نظامی و وحدت سپاه و ارتش، اظهار کرد: ما یکی از چهار کشور دنیا هستیم که در تمام شاخه‌های تسلیحاتی از زیر دریا تا مافوق جو بومی هستیم.

وی ادامه داد: در حوزه جنگنده، ناو، ناوشکن، پدافند هوایی، موشک‌ و هر سلاحی که شما بشمارید ما به صورت بومی آنها را می‌سازیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده کل سپاه، تصریح کرد: ما کشوری هستیم که در ابتدای انقلاب خمپاره 60 میلی‌متری که گلوله یک کیلوگرمی را بتواند یک کیلومتر آنطرف‌تر پرتاب کند را نمی‌توانستیم بسازیم اما امروز موشکی می‌سازیم که در کیلومتر‌ها آنطرف‌تر به نقطه می‌زنیم.

نقدی گفت: این‌ها نتیجه خودباوری و محصول دانشگاه‌های ما است و شما به زودی شاهد پیشرفت‌های بیشتر بخش دفاعی خواهید بود.

وی در پایان تاکید کرد: اگر سایر بخش‌های صنعتی کشور نیز از همین رویه نیروهای مسلح یعنی اتکا به دانشگاه‌های داخل کشور تبعیت کنند، شاهد پیشرفت‌های روز افزون در تمام بخش‌های کشور خواهیم بود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه