زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۹/۷
» اجتماعی » جاده چالوس یکطرفه می شود / محدودیت برای هراز
تاریخ انتشار : 2018/11/28 - 21:16
 کد خبر: 29422
 278 بازدید

جاده چالوس یکطرفه می شود / محدودیت برای هراز

پلیس راه کشور با اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی منتهی به استان مازندران از یک طرفه شدن جاده کندوان از عصر جمعه هفته جاری خبر داد.

جاده چالوس یکطرفه می شود / محدودیت برای هراز

به گزارش تدبیر تازه نیوز پلیس راه کشور اعلام کرد که محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه) آغاز و تا ۶ صبح شنبه دهم آذر برقرار است.

بر این اساس ، تردد هر نوع موتورسیکلتی به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان و هراز ممنوع خواهد بود .

محور کندوان

– رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه نهم آذر به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷تا ۲۴ در همین روز از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود .
– همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر ، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی ، ادامه دارد .

​محور هراز

– براساس اعلام پلیس راه ، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از محور هراز ممنوع است.
– رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است .


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حمل و نقل , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه