زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۷/۹
» تله تایپ » برگزاری کنسرت قبل از بازی استقلال – پدیده
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۷
 کد خبر: 28891
 416 بازدید

برگزاری کنسرت قبل از بازی استقلال – پدیده

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: با توجه به بازخورد مثبت برگزاری کنسرت مهدی جهانی در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی، در دیدار استقلال و پدیده هم کنسرت برگزار خواهیم کرد.

برگزاری کنسرت قبل از بازی استقلال – پدیده

به گزارش سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، حجت اله بهمنی گفت: کنسرت مهدی جهانی را به مناسبت میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) و فرا رسیدن هفته بسیج پیش از دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی برگزار کردیم که مورد توجه تماشاگران حاضر در ورزشگاه قرار گرفت و بازخوردهای فرهنگی مثبتی هم در عرصه فوتبال داشت. این کنسرت با همکاری امور فرهنگی باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

وی افزود: به دلیل استقبال مناسب از این اقدام فرهنگی که آرامش و فضای دوستانه بیشتری را در ورزشگاه ایجاد کرد تصمیم گرفتیم که در بازی استقلال و پدیده نیز در ورزشگاه آزادی با همکاری امور فرهنگی باشگاه استقلال کنسرت برگزار کنیم. البته تمام تلاش مان را انجام دادیم که تماشاگران فوتبال که اکثرا از قشر جوان هستند بدون پرداخت هزینه اضافی و بدون افزایش قیمت بلیت شاهد کنسرت خوانندگان محبوب خود در ورزشگاه باشند. باید از مسئولان شورای تامین استان، مدیران باشگاه‌های پرسپولیس، تراکتورسازی، استقلال و پدیده هم تشکر کنم که برای برگزاری این اقدام فرهنگی مناسب نهایت همکاری را با سازمان لیگ و اهالی فوتبال انجام دادند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه