زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۹/۱۰
» بین الملل » پای یک زن دیگر در زندگی خاشقجی باز شد! +تصاویر
تاریخ انتشار : 2018/11/17 - 19:35
 کد خبر: 27857
 400 بازدید

پای یک زن دیگر در زندگی خاشقجی باز شد! +تصاویر

هنوز ماجرای ناپدید شدن جمال خاشقجی روشن نشده که معمایی جدید در زندگی این روزنامه نگار منتقد عربستانی شکل گرفته است.

پای یک زن دیگر در زندگی خاشقجی باز شد! +تصاویر

جمال خاشقجی روزنامه‌نگار منتقد عربستان بیش از چهل روز پیش به کنسولگری عربستان مراجعه کرد. او به دنبال آشنایی با یک زن ترکیه ای به نام خدیجه چنگیز و در جهت ثبت ازدواج با وی برای تایید مدارک خود به کنسولگری کشورش در ترکیه مراجعه کرد. در حالی که فیلم ورود او به کنسولگری موجود است اما تصویری از خروج او منتشر نشده است.

امروز در حالی که به روایت برخی از سایت‌های خبری تصاویری مربوط به زمان قطعه قطعه شدن او در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است، خبری دیگر در مورد زندگی شخصی این روزنامه نگار منتقد عربستانی توجه ها را به خود جلب کرد. برخی از منابع غیررسمی عرب‌زبان عکس‌هایی از زنی به نام «حنان» را در کنار جمال خاشقجی منتشر کردند. در توضیح این تصاویر نوشته شده که این زن ادعا کرده است همسر خاشقجی بوده است.

این زن بیان کرده در ماه ژوئن گذشته در دانشگاه اسلامی واشنگتن با خاشقجی ازدواج کرده است. این زن مصری به روزنامه واشنگتن پست گفته، دلیل افشاگری اش این است که به عنوان یک زوجه مسلمان، درصدد احقاق حقوق خود و اعتراف به آن است. این زن مصری پیامک های خود با خاشقجی و همچنین تصاویری مربوط به مراسم ازدواجش با او را منتشر کرده است اما نام کامل خود را بیان نکرد.

ادعاهای منتشر شده هنوز از سوی منابع رسمی یا خانواده خاشقجی تایید نشده است.

 


برچسب ها : , ,
دسته بندی : بین الملل , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه