زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۷/۹
» حمل و نقل » پیام تسلیت مدیر عامل رجا به مناسبت درگذشت مرحوم سید تقی نوربخش
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۴
 کد خبر: 27788
 204 بازدید

پیام تسلیت مدیر عامل رجا به مناسبت درگذشت مرحوم سید تقی نوربخش

بنام خدا کل من علیها فان هفته گذشته بود که همراه آقای مهندس محمودی_ رئیس محترم هیئت مدیره رجاء به […]

پیام تسلیت مدیر عامل رجا به مناسبت درگذشت مرحوم سید تقی نوربخش

بنام خدا
کل من علیها فان

هفته گذشته بود که همراه آقای مهندس محمودی_ رئیس محترم هیئت مدیره رجاء به دیدار آقای دکتر نوربخش رفتیم. در ابتدای دیدار گزارش قطارهای اربعین را به ایشان ارائه دادم که با دقت گوش دادند و حالت رضایت خاصی در ایشان ایجاد شد.

سپس از آنجاییکه آغاز تحریم ها به موعد خود رسیده بود و میبایست تجهیزات استراتژیک را از یک کشور اروپایی خریداری می کردیم، مطلب دوم را مطرح کردم. در طول این سالها که برای تامین اعتبار بسیاری از اقلام توجیهات مفصلی را به مسئولان سازمان از جمله ایشان میدادم تا حدودی اقناع میشدند و دستورات مربوطه صادر میشد ولی این بار در عرض چند دقیقه دستور محکم فوری صادر شد و برای اطمینان از تحقق موضوع نیز، ایشان تلفنی با مدیر عامل محترم بانک رفاه و معاون اقتصادی خود صحبت کرده و دستور تعجیل صادر کردند…..

امروز در فرودگاه پراگ بودیم؛ برای عزیمت به کشور مقصد اروپایی جهت اطمینان از دریافت همان تجهیزات که پرداختش با دستور مستقیم مرحوم دکتر نوربخش محقق شده بود. خبر را که شنیدیم شوکه شده و دقایقی در بهت؛ من و آقای محمودی به هم خیره شده بودیم و سپس طول و عرض فرودگاه را طی می کردیم.

آقای مهندس محمودی به دلیل سابقه همکاری بیست و چند ساله با مرحوم جناب تاج الدین که معاون و همسفر آقای دکترنوربخش بود تاثرشان مضاعف شد. مدیر اجرایی که ۳۵ سال مسئولیتهای مختلف خانه کارگر را به عهده داشت.

آخرین مذاکره ما نیز به عصر یکشنبه( چهار روز پیش ) برمیگشت. ایشان در یک تماس تلفنی برای رفع بیکاری در منطقه سیرجان_ که در جلسه نماینده سیرجان برای رفع بیکاری صحبت میکرد_ از بنده خواستند که برای موضوع درخواستی نماینده سیرجان بررسی انجام گیرد. ضمن اینکه پیگیر تامین برخی تجهیزات بیمارستان شهر سیرجان نیز بودند. ایشان گفتند: “من نمی خواهم چشم در چشم نماینده مردم بی مورد چیزی بگویم”…..

هم اکنون سوار بر هواپیما به این می اندیشم که چقدر مرگ به همه ما نزدیک است.

مردان خستگی ناپذیر حامی کارگران و مستمری بگیران به لقاا… پیوستند. خداوند ایشان را با اولیاء محشور فرماید .

محمد رجبی


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : حمل و نقل , خبر داغ
ارسال دیدگاه