زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۹/۹
» خبر داغ » تصمیم عجیب سونی پس از 24 سالگی
تاریخ انتشار : 2018/11/16 - 13:45
 کد خبر: 27646
 142 بازدید

تصمیم عجیب سونی پس از 24 سالگی

بیش از ۲۰ سال است که از رویداد E3 به عنوان بزرگترین رویداد صنعت بازی‌سازی یاد می‌شود و هر ساله شرکت‌های بسیاری از جمله سونی، مایکروسافت و نینتندو به معرفی بازی‌ها و محصولات جدید خود پرداخته‌اند. حال به نظر می‌رسد که در E3 2019 شاهد تغییراتی در این موضوع خواهیم بود. بنابر اطلاعات منتشر شده، شرکت سونی در E3 2019 حضور نخواهد داشت.

تصمیم عجیب سونی پس از 24 سالگی

به تازگی انجمن نرم افزارهای سرگرمی (Entertainment Software Association) که مسئولیت برگزاری رویداد E3 را بر عهده دارد، نخستین جزئیات از E3 2019 را منتشر کرده است که در آن شاهد انتشار اطلاعاتی در مورد شرکت‌‌ها و استودیو‌های حاضر در رویداد سال آینده هستیم. نکته‌ی جالب توجه در این لیست نبود نام شرکت سونی در کنار دو رقیب خود یعنی مایکروسافت و نینتندو است. این موضوع بدان معناست که شرکت سونی در رویداد E3 2019 حضور نخواهد داشت.

می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده بیانیه رسمی سونی در این خصوص بپردازید.
با پیشرفت صنعت بازی‌سازی، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی همچنان به دنبال فرصت‌‌های نوآورانه برای مشارکت در جامعه بازی‌سازی است. طرفداران پلی‌استیشن به اندازه‌ی یک دنیا برای ما ارزش دارند و ما به دنبال ایجاد نوآوری، متفاوت فکر کردن و امتجان روش‌های جدید برای ایجاد تجربه‌ای بهتر برای بازی‌بازان هستیم. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که در رویداد E3 2019 شرکت نکنیم. ما در حال بررسی روش‌های جدید و آشنایی برای ارتباط با جامعه بازی‌بازان خود در سال ۲۰۱۹ هستیم و نمی‌توانیم برای به اشتراک گذاشتن برنامه‌هایمان با شما صبر کنیم.

این نخستین باری است که شرکت سونی در تاریخ ۲۴ ساله رویداد E3 حضور نخواهد داشت. همچنین با توجه به عدم برگزاری مراسم PSX 2018 به دلیل نبود محتوای کافی، این دومین رویداد بزرگی است که شرکت سونی آن را لغو می‌کند. این موضوع باعث به وجود آمدن شایعاتی مبنی بر تمرکز سونی برروی کنسول نسل بعد خود شده است. به هر حال معرفی کنسول‌های نسل بعد در سال ۲۰۱۹ چندان بعید به نظر نمی‌رسد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : خبر داغ , فناوری
ارسال دیدگاه