زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۹/۹
» بانک و بیمه » جذب و مصرف متوازن از برنامه های ماه های پایانی سال است
تاریخ انتشار : 2018/11/13 - 18:36
 کد خبر: 27349
 245 بازدید

مدیر عامل بانک:

جذب و مصرف متوازن از برنامه های ماه های پایانی سال است

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاونین امور مناطق، پشتیبانی و مهندسی و سرپرستان معاونت های اعتبارات و بین الملل و حقوقی و وصول از شعب بانک در استان کرمانشاه و شعبه زلزله زده سرپل ذهاب بازدید کرد.

جذب و مصرف متوازن از برنامه های ماه های پایانی سال است

به گزارش تدبیر تازه نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمانشاه؛ سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک – در بازدید از شعب قصرشیرین، سرپل ذهاب، فردوسی، والیعصر (عج )، شهدا و ساختمان در حال احداث شعبه زلزله زده سرپل ذهاب، ابراز داشت: بسیاری از شهرهای کشور بر روی گسل زلزله قرار گرفته اند لذا باید ضمن رعایت صرفه و صلاح بانک نسبت به ساخت بناهای مقاوم و مستحکم در بانک اقدام کنیم.

ایمانی تصریح کرد: با بررسی های صورت گرفته در خصوص طراحی ابنبه و ساختمان های در حال احداث بانک، تلاش شده ساختمانهای در حال احداث ضمن زیبای و مدرن بودن از استانداردهای لازم نیز برخوردار باشند تا در برابر حوادث طعبیی و غیره طبیعی مقاوم و مستحکم باشند.

وی تصریح کرد: پروژه‌های متعدد عمرانی با هدف ارتقاء وضعیت عمومی شعب بانک مهر اقتصاد در استان‌های مختلف کشور در حال انجام است که امیدواریم با بهره برداری تدریجی از این پروژه‌ها بیش از پیش در راستای اهداف کلان اقتصادی نظام گام برداریم.

مدیر عامل بانک در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طرح ارتقاء سودآوری در ماه های پایانی سال، گفت: همکاران پرتلاش و سخت کوش بانک می توانند با همدلی و همفکری، علاوه بر جذب منابع و مصرف متوازن در مدت زمان باقیمانده تا روزهای پایانی سال کمک کنند تا مشکلی از بابت نقدینگی متوجه بانک نگردد.
ایمانی با تشکر از تلاش ها و زحمات همکاران در پیشبرد اهداف و ماموریت های بانک، بر توسعه سهم از بازار و مصرف بهینه منابع و وصول مطالبات تاکید کرد و گفت: حضور گسترده و موثر و شناسایی بازارها و بنگاه های مختلف اقتصادی، جذب مشتریان کلان و ارتقاء سود آوری از برنامه های اصلی و راهبردی بانک است که مسئولیت آن بر عهده تمامی همکاران و رسیدن به آن مستلزم تلاش همه جانبه آن ها می باشد.


برچسب ها :
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه